Superbox için aileden birinin Turkcell mi kullanması gerek?

O yüzden bende Vodafone geçtim ve internetimide Türk Telekomdan başka ISS geçirdim beraber çalışıyorlar çünkü.
Türksat özel devredeyim kafam rahat şimdilik. Onlara da arada simetrik hız paketi satsanıza diye sataşıyorum ama bir sonuç alamıyorum. Hattan rahat 5 gigabit verebilirler ama 100 mb indirme 20 mb yükleme eziyeti ediyorlar. Hepsi Türk telekomun berbat altyapısını korumak kötü göstermemek için galiba.

Superbox'la normal hat hızı farklı. Süperboxa port açılıyor farklı APN IP adresi vb. atanıyor. Temelde aynı olsa da arka planda farklı. Senin adresinin yakınındaki bas istasyonlarından daha hızlı verim alıyorsun çünkü yapılandırman oraya kayıtlı olmuş oluyor. Ama iki türlü de berbat bir seçim. Dandik bir DSL bile daha nitelikli olur.

Hocam deprem bölgesinde konteynerdeyim altyapı başvurusu yaptık ama 3 4 aydır kimsenin gelip gittiği yok o yüzden tek seçenek Superbox kaldı bakalım bir deneyimleyelim.

Hocam deprem bölgesinde konteynerdeyim altyapı başvurusu yaptık ama 3 4 aydır kimsenin gelip gittiği yok o yüzden tek seçenek Superbox kaldı bakalım bir deneyimleyelim.
Bir senede teslim edilecek deniyordu evler? Şurda şubata fazla birşey kalmadı. Tabiki ateş düştüğü yeri yakar. Tekrar geçmiş olsun.

Bir senede teslim edilecek deniyordu evler? Şurada şubata fazla bir şey kalmadı. Tabii ki ateş düştüğü yeri yakar. Tekrar geçmiş olsun.

Teşekkürler hocam ama bir sene falan hikaye burada daha teslim edilecek evler depremden önce çekilmiş kuralar. Siyaset ayağına insanların gözünü boyadılar ve başardılar hatayda %50 gibi bir miktar aldılar gerçekten bizim halkımızda tuhaf bu kadar şeyden ders çıkarmıyorlar...

Geri
Yukarı