Superbox İndirme hızını nasıl yükseltebilirim?

Hercai

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, eski bir Superbox kullanıcısıyım ancak nereden ne şekilde ne indirirsem indireyim en fazla alabildiğim indirme hızı 1.2MB
Bu hızı nasıl artırabilirim?

Örnek olarak şu anda Steam'den oyun indiriyorum ancak indirme hızı bir türlü 1.3MB'ı geçmiyor. Paketim 10 Download - 5 Upload şeklinde

1589125006243.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, eski bir Superbox kullanıcısıyım ancak nereden ne şekilde ne indirirsem indireyim en fazla alabildiğim indirme hızı 1.2MB

Örnek olarak şu anda Steam'den oyun indiriyorum ancak indirme hızı bir türlü 1.3MB'ı geçmiyor. Paketim 10 Download - 5 Upload şeklinde

Eki Görüntüle 558838
İndirme hızınız normal. 10 Mgbit download saniye 1.0MB indirme yapar. Ben 35 Mgbit kulanıyorum. Steamde saniyede 3.5 Mb indiriyor. Müşteri hizmetlerini ararsanız 20 Mgbit 10 Mgbit paketine geçebilirsiniz.

Eki Görüntüle 558838
10Mbps hız teorik olarak 1.25MB/S indirme yapar. Aslında gayet iyi bir hız alıyorsun. Daha yüksek hız için daha yüksek paketlere geç.

8Mbps=1MB/S şeklinde hesap yapılıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı