Superbox Modem Bağlantı Kopma Problemi

NumBAKA

Hectopat
Turkcell superbox kullanmaktayım. Bana verilen modem ZTE MF286R model. Bu modelde 2.4 ve 5 GHz bandı bulunmakta. Şöyle bir problem yaşamaktayım. Telefonla modeme bağlandığım yer 5GHz'de çok az 2.4'te ise ortalama bir çekim gücüne sahip ve telefonum 2.4'te iken birden 5 GHz'ye geçiyor ve o anda baglantım kopuyor tekrar bağlanıyor. Wi-Fi aramasında tek SSID gözükmekte. Bu problem bilgisayarımda da olmakta. Aniden bağlantım kopuyor ve tekrar bağlanıyor. Özellikle CS:GO oynarken çok can sıkıcı bir durum. Çünkü bomba, smoke, yanıcı gibi şeyler de ping birden yükseliyor ve tam o anda internet kopup geri geliyor. Bu problemi nasıl çözebilirim?

NOT: Ağ isminin TTNET olmasına bakmayın. Kendim değiştirdim: )

20191209_043701.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhaba bende de aynı sorun ve hız problemi vardı Turkcell Müşteri Hizmetleriyle görüştüm arıza kaydı açıldı modem değiştirdi gelen kişi ve 3-4 gün oluyor sorun yaşamadım.Saygılarımla

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı