Superbox Oyun Ping Değerleri

dikkatet3806

Centipat
Makaleler
2
Arkadaşlar bu hafta superbox gelecek. Oyunlarda pingim nasıl olur? Evde 2 kişi kullanacak interneti. Babam ve ben. Babam video izlerken ben pubg ping sıkıntısı çeker miyim? Bana bilgi verirseniz sevinirim. 10 mbps sınırsız başvurdum.

Superbox, 4.5G üzerinden veya 3G üzerinden bağlandığı için normal ev internetlerine göre ping değeriniz daha yüksek olacaktır. Babanız 720p veya daha yüksek bir çözünürlükte video izlerken belki videoyu ilk açtığı an ping çıkabilir kısa süreliğine. Sonrasında pek sorun olmaz.

Bilgisayara kablo ile bağlanacağım. Ben bir şey merak ediyorum. Bende Zyxel dağıtıcı modem var. Onu kullanabilir miyim? Yoksa superbox modemini mi kullanacağım? Benim aklımda o olmazsa bilgisayara kablo ile bağlanır modemi açığa koyarım. Öyle geçiririm.
2 modemi birden kullanamaz mıyım?

Zyxel'in modemi tam olarak "router" görevi görüyorsa onu da kullanabilirsiniz Superbox internetine bağlanarak. Ama Superbox için SIM gibi bir şey verileceğinden ana modem o olur.

Bilgisayara kablo ile bağlanacağım. Ben bir şey merak ediyorum. Bende ZyXEL dağıtıcı modem var. Onu kullanabilir miyim? Yoksa Superbox modemini mi kullanacağım? Benim aklımda o olmazsa bilgisayara kablo ile bağlanır modemi açığa koyarım. Öyle geçiririm.
2 Modemi birden kullanamaz mıyım?

Turkcell kendi Superbox modemini getiriyor aylık 8-9TL gibi kullanım ücreti ödüyorsun.

Ay
Zyxel'in modemi tam olarak "router" görevi görüyorsa onu da kullanabilirsiniz Superbox internetine bağlanarak. Ama Superbox için SIM gibi bir şey verileceğinden ana modem o olur.
Aynen kafamda o var zyxeli dağıtıcı olarak kullanacağım ben. Eve kurulum yapmaya geldiklerinde onu söyleyeceğim.
Turkcell kendi Superbox modemini getiriyor aylık 8-9TL gibi kullanım ücreti ödüyorsun.
Biliyorum onu ben sadece 2 sini aynı anda kullanabilir miyim? Onu söyledim.

Geri
Yukarı