Çözüldü Supercell, Clash Royale hesabımı askıya aldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr. Ahmedov

Hectopat
Yer
Shinjuku/Kabukichō
Merhabalar, arkadaşım ile birlikte ana hesabımdan oynamaktaydık. Hesabım neredeyse full seviye, 5 buçuk senelik emeğim var. Arkadaşım telefonunu satacağı için hesabımdan çıkış yapmak istedi ama sorun oldu ve çıkış yaparken hata aldı. Destek kısmına, tüm cihazlardan çıkış yapılmasını istediğimi yazdım. Tüm cihazlardan çıkış yapıldı ancak ardından hesap kilitlendi diye bir kutucuk geldi. Benim mail'ime herhangi bir kod gelmedi ve kod'u istememe rağmen hala tık yok. Şuan sizce durum nereye doğru gidiyor, hesabım açılacak mı?

Çözüm
Desteğe yanlış söylemiş olabilir misiniz?
Kullanıcı ID, kupa, klan adı, hesap adı ve Kral Kule seviyesi dahil her şeyi doğru yazdım.
Konu çözüldü, destekten bana geri dönüş sağlandı ve birçok sorulan bilginin üzerine hesabımı geri alabildim. Konuya katılım sağlayan herkese teşekkür ederim. :)
Desteğe yanlış söylemiş olabilir misiniz?
Kullanıcı ID, kupa, klan adı, hesap adı ve Kral Kule seviyesi dahil her şeyi doğru yazdım.
Konu çözüldü, destekten bana geri dönüş sağlandı ve birçok sorulan bilginin üzerine hesabımı geri alabildim. Konuya katılım sağlayan herkese teşekkür ederim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı