Superior Bronze alınır mı?

batuhanefe21

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistemi 1650S ile alınca 3300TL'ye geliyor.
Screenshot_20200124-141208_Samsung Internet.jpg

Ben ucuz bir bilgisayar arıyordum ve bunla karşılaştım:

Ben RAM'i 2 tane 8 GB 480GB James Donkey SSD ve ASUS RX 580 ile değiştirip almak istiyorum. Sizce nasıl olur? Toplam 3133 TL tutuyor bu değiştirdiklerimle sizce almalı mıyım?

Kasa çöp, güç kaynağı bomba. 1650S neredeyse Rx590 gücünde, Rx 580 almak mantıksız, illa alacağım diyorsan söyleyeyim Asus'un dual modelinin soğutma performansı çok başarılı değil. Hakeza tek fanlı 1650s'in de soğutması başarılı değil. Kısacası bu bilgisayar alınmaz.

Bu sistemi 1650S ile alınca 3300TL'ye geliyor.
Eki Görüntüle 491220
Gayet güzel bir sistem, bütçeni belirtmemişsin, 3300 lira için gayet güzel ekipmanlar bence, bütçe varsa alınabilir.

Ben de ayrı yerden toplamayı tercih ederim de fakat ailem izin vermez. Zaten internet sitelerine güvenleri 0.

İncehesap da bir internet sitesi? Vallahi bazı ailelerin ayrı ayrı sitelere güvenmeyip de saçma sapan parçalara güvenmelerini anlamıyorum.

Kaptan sen farklı farklı yerlerden almışsın zaten bizimkilerin güveni yok iyice günvenlerini yok ederim :D

İncehesaptan falan söylesen toplamayı söylerim de: P

Dediğiniz sitelerden Sinerji (3000TL Sistem), Trendyol (Giyim-Kuşam), Teknobiyotik (PSU), İncehesap (Kasa) alışveriş yaptım ve bir problem yaşamadım.

Kaptan sen farklı farklı yerlerden almışsın zaten bizimkilerin güveni yok iyice günvenlerini yok ederim :D

İncehesaptan falan söylesen toplamayı söylerim de: P
O sistemde aynı anakartı ve işlemciyi Sinerji sitesinden 20-30TL pahalıya alın SSD olarak da yine Sinerji sitesinden uygun bir model seçin. Hepsi aynı yerden oldu 😀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı