Superior Elite alınır mı?

Onewena

Decapat
Yer
İzmir/Muğla
Daha fazla  
Meslek
Her işi yaparım

Arkadaşlar bu PC ihtiyaçlarımı karşılayacak fakat kasası hakkında okuduğum yorumlarla almak istemiyorum. Corsair Spec Delta isterdim fakat hep şu kasa var ve değiştirme yerlerinde o kasanın başka modelleri var. Simdi ben o kasayı alsam o kasayı satıp Spec Delta alsam olur mu? Zarara gecer miyim? Kararsızım. Butcem yaklaşık 6.600-6.700.

Son düzenleyen: Moderatör:

Arkadaşlar bu PC ihtiyaçlarımı karşılayacak fakat kasası hakkında okuduğum yorumlarla almak istemiyorum. Corsair Spec Delta isterdim fakat hep şu kasa var ve değiştirme yerlerinde o kasanın başka modelleri var. Simdi ben o kasayı alsam o kasayı satıp Spec Delta alsam olur mu? Zarara gecer miyim? Kararsızım. Butcem yaklaşık 6.600-6.700.
Night Shark hakkında iyi yorumlar duyup aldım lakin sistemimi daha kurmadığım için yorum yapamayacağım. Bir bakın yorumlarına çünkü olumlu yorumlar var. Yine de karar sizin.

Birşey sorucam nerdeyse her sistemi rtx2060 koyup yapıyorlar ama rx5700 ondan çok daha iyi değilmi? Benmi yanlış düşünüyorum bilmediğim birseymi var acaba?rx5700lu sistem varsa bildiğiniz kaliteli, rica etsem atabilirmisiniz?

RX5700 performans olarak 2060 Super'in rakibi, daha üstün bir yanı yok.
Nvidia GPU tarafında AMD'ye göre daha başarılı, sürücü desteği konusunda daha iyiler. RX serisinde sorun yaşayan kullanıcı sayısı bir hayli fazla.
Tabi fiyat konusunda AMD daha uygun orası ayrı.
Attığım sistem çok kaliteli, RX 5700 istiyorsanız attığım 2060 Super yerine RX5700 koyarsınız açılan bütçeyle de anakart yükseltmesi yapabilirsiniz.

RX5700 performans olarak 2060 Super'in rakibi, daha üstün bir yanı yok.
Nvidia GPU tarafında AMD'ye göre daha başarılı, sürücü desteği konusunda daha iyiler. RX serisinde sorun yaşayan kullanıcı sayısı bir hayli fazla.
Tabi fiyat konusunda AMD daha uygun orası ayrı.
Attığım sistem çok kaliteli, RX 5700 istiyorsanız attığım 2060 Super yerine RX5700 koyarsınız açılan bütçeyle de anakart yükseltmesi yapabilirsiniz.
İnternetten testlerine baktım ve ben daha büyük fark bekliyordum.rtx 2060s alicam performans farkı aklımdaki kadar çok değilmiş,ve rtx özelliği var ve sanırsam soğutması daha iyi.cidden teşekkürler 1 2 aydır düşünüyordum ne alsam acaba diye,akıl gösterdiniz teşekkürler :) . İşlemciyi belki ryzen 7 2700x yaparım belki duruma bağlı :D. Çok sağolun yardımınız için bu önerdiğinizi alacagim teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı