Superlight 2 almak yerine Sora V2 beklenmeli mi?

Hocam siz ne önerirsiniz gpx2 mi sora v2 mi ? Gerekirse kablolu kullanırım pili bitmemesi için. Gpx2 4k sora v2 ise 8k destekliyor. Hangisi gecikme olarak daha düşük olur bu senaryoda?
Ben GPX 2 aldığımda şu an bu konuda konuşulan farelerin hiçbiri çıkmamıştı ve aldığımdan beri pek düzgün takip etmedim piyasayı. Lakin şu an alacak olsam plastik fare almazdım.
WLBeast X, 2. el Pwnage Stormbreaker vb. gibi farelere bakardım ki ben aldığımda Beast X çıkmamıştı.
Zaten aralarındaki sensör farkı gibi şeyleri fark edebileceğimize inanmıyorum.
Bu yüzden magnezyum bir fare almak daha mantıklı şahsen.

Ben GPX 2 aldığımda şu an bu konuda konuşulan farelerin hiçbiri çıkmamıştı ve aldığımdan beri pek düzgün takip etmedim piyasayı. Lakin şu an alacak olsam plastik fare almazdım.
WLBeast X, 2. el Pwnage Stormbreaker vb. gibi farelere bakardım ki ben aldığımda Beast X çıkmamıştı.
Zaten aralarındaki sensör farkı gibi şeyleri fark edebileceğimize inanmıyorum.
Bu yüzden magnezyum bir fare almak daha mantıklı şahsen.
Hocam uzunca yazmışsınız teşekkür ediyorum lakin bu 2 mouseye kafayı taktım 😂 ikisi arasında tercih yapacam fakat ne yapsam bilemedim.

Hocam uzunca yazmışsınız teşekkür ediyorum lakin bu 2 mouseye kafayı taktım 😂 ikisi arasında tercih yapacam fakat ne yapsam bilemedim.
1711904677550.png

Shape olarak aralarında bu kadar fark olduğunu bilmiyordum(sarı gpx2, yeşil sora v2).
Hangisi elinize daha uygunsa ona göre tercih edin.
Ben mesela relaxed claw olarak kullanıyorum. Öncesinde DeathAdder Chroma kullanıyordum, Superlight 2 de de rahat ettim. Lakin Ajazz AJ199 küçük geldi bana mesela.
Elim 19x11cm.

Eki Görüntüle 2155616
Shape olarak aralarında bu kadar fark olduğunu bilmiyordum(sarı gpx2, yeşil sora v2).
Hangisi elinize daha uygunsa ona göre tercih edin.
Ben mesela relaxed claw olarak kullanıyorum. Öncesinde DeathAdder Chroma kullanıyordum, Superlight 2 de de rahat ettim. Lakin Ajazz AJ199 küçük geldi bana mesela.
Elim 19x11cm.
Hocam benim el 18x9 cm. Sizce sora v2 küçük mü olur ?

Geri
Yukarı