Superlight 200 alınır mı?

Ynka

Hectopat
Merhaba, bugün bir motora baktım bobber modifiyeli superlight 200 bayağı hoşuma gitti. Alacağım abi bayağı masraf etmiş özel mimara falan çizdirmiş, İstanbul'dan getirtmiş parçaları motor belli ediyor zaten uğraşıldığını ama biraz eski 2006 model. 35 bin kmde sizce bu motor alınır mı? Fiyatı 37 bin TL.

1654450497895.png

1654450504316.png

1654450511247.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Abinin hakkını yemek istemem ama bu motor Bobberizm'in yaptığı motorlara çok benziyor. Zaten Bobberizm'in kapısından giren her superlight böyle çıkıyor. Yani özel yaptırdım diye ekstra fiyat çekiyorsa diye diyorum. Yoksa iyi duruyor motor.

Abinin hakkını yemek istemem ama bu motor Bobberizm'in yaptığı motorlara çok benziyor. Zaten Bobberizm'in kapısından giren her superlight böyle çıkıyor. Yani özel yaptırdım diye ekstra fiyat çekiyorsa diye diyorum. Yoksa iyi duruyor motor.

Vallahi abi çok sami miydi dediğine göre mimara 1300 TL vermiş çizdirmek için. Motoru tamamen yenilemiş 2022 parçalar takmış.

Vallahi abi çok sami miydi dediğine göre mimara 1300 TL vermiş çizdirmek için. Motoru tamamen yenilemiş 2022 parçalar takmış.

Doğrudur ona lafım yok asla. Değer veriyorsa özenle bakmıştır. Demek istediğim yani mesela ederi 3D ise özel çizdirdim diye size 5 derse mantıklı olmaz anlamında dedim.

Almadan once bir 2 tane ekspertize gotürün tavsiyem.

Evet almadan önce kesin ustaya baktırıcaz.
O fiyata 10 yaş daha gencini alırsınız. Daha sonra dönüşüm işlemini kendiniz yaparsınız. Sırf hazır yapılmış diye 2006 model motora o para verilmez.

Hocam yok Sivas'ta motor yok ayda yılda bir böyle ilanlar düşüyor mecbur atlıyoruz hemen.

Yeni konular

Geri
Yukarı