KUBA SUPERLIGHT 125 CC alınır mı?

zubizaretta13

Hectopat
Siz olsanız bunu alır mısınız? Şehir için ve 120 km'lik ilçeler arası git gel için. Tercih nedenim araçların sıkıştırmasından rahatsız olmayacagörünürlüğününunun fazla olması.

Screenshot_20230322-225338.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çin malı motor çok ağır uzun yollar yapmaz. Uzun yol yapınca bu motor sıkıntı çıkarıyor garip garip sesler çıkarıyor açıkçası o kadar iyi bir motor değil daha bilindik Japon markaları tercih edin alman Amerikan'da olur ehliyetinizde sadece A1 mi var ona göre motor önereyim.

Çin malı motor çok ağır uzun yollar yapmaz. Uzun yol yapınca bu motor sıkıntı çıkarıyor garip garip sesler çıkarıyor açıkçası o kadar iyi bir motor değil daha bilindik Japon markaları tercih edin alman Amerikan'da olur ehliyetinizde sadece A1 mi var ona göre motor önereyim.
a1 sahibiyim

60 dolaylarina kadar cikabilirim bu fiyatlarda

Honda msx 125 kullandım motoru ilk öğrenmeye çalıştığım zamanlarda hem küçük hem de hızlı kaçıyor ancak 4 vites 5 vites olmaması bana göre kötü çünkü motor 5. vitese geçmek istediğini söylüyor yani onun dışında güzel bajaj pulsar 200 ns kullandım 125CC versiyonu var bu motor gerçekten güzel motor rahat çok fazla kronik sıkıntısı olmayan bir motor genelde kuryeciler satın alıyor bu motoru benim motorda kurye çıkmasıydı uzun zaman boyunca hiç sıkıntı çıkarmadan kullandım şu anda sizin yerinizde olsam enduro cross tarzı bir motor alırdım ben motor yanında bisiklet ile de uğraşıyorum elime çok manyak elektrikli bisikletler geçiyor onlarla çamurda toprakta boğuşmak çok iyi oluyor bunun motor halini düşünemiyorum ayrıca şu anda dünya genelinde supermoto da çok yaygınlaştı ayrıca crosların motorları diğer motorlara göre farklı olduğu için kalkışta çok hızlılar oda bir avantaj. Eğer 125 CC üzeri bir ehliyetiniz olsaydı tecrübe ettiğim birkaç motor daha vardı onları da önerebilirdim.

cruiser tarz yani yolda asıl tek amacım rahatlık ve sıkıstırılmamak sabit hızda devam etmek cruiser tarzı olur ise 85 e kadar butcemi zorlayacagım

Cruiser tarz yani yolda asıl tek amacım rahatlık ve sıkıstırılmamak sabit hızda devam etmek cruiser tarzı olur ise 85'e kadar butcemi zorlayacagım

Bilidiğim güzel 125 CC choper yok bende en son Yamaha virago 535 kullandım rahat kondorluydu ancak çok yakıyordu abs falanda yoktu eskiydi sattım bir de 2006 model bir Yamaha dragstar 250 vardı bu motor çok iyiydi bayağı uzun kullanmıştık bunu 1255CC de fazla kaliteli choper cruiser bulunmuyor en az 250CC de başlıyor.

Ayrıca cruiser chopper dediğimiz motorlar torklu makinelar olur 125 CC de mümkün değil yani cruiser görünümlü commuter olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı