Superlight iade edilip Superlight 2 alınır mı?

Al geç dostum bence. Bu kadar neden sorun oluyor insanların bazı markalara olan merakı onu anlamıyorum. Ben G Pro Hero Wireless'ı 4-5 sene arasında sorunsuz kullandım fakat ufak bir kronik sorun olan, 2. seneden sonra ortaya çıkan tekerleğinin aşağı çektiğinde sıklıkla çift çekme sorunu olmasa gene değiştirmezdim ama VGN Pro aldım. Hafiflik, tıklama hissi, tutuş hissiyatı fazlasıyla yeterli bir mouse. Pişman etmedi ama malzeme kalitesi olarak logitech'in ürünlerine yakın bile değil. Bahsettiğim ürün ucuz da değil yani 2000 TL. Arkadaşlar biraz özellikte karşılaştırıyor ama bu fiyatlara çıkabiliyorken, arkadaşların önerdiği Lamzu ürünlerde olabilir, GPX 2 de olur. Bence bu kadar karşı çıkılması biraz abartı geliyor.

Al geç dostum bence. Bu kadar neden sorun oluyor insanların bazı markalara olan merakı onu anlamıyorum. Ben G PRO Hero Wireless'ı 4-5 sene arasında sorunsuz kullandım fakat ufak bir kronik sorun olan, 2. seneden sonra ortaya çıkan tekerleğinin aşağı çektiğinde sıklıkla çift çekme sorunu olmasa gene değiştirmezdim ama VGN Pro aldım. Hafiflik, tıklama hissi, tutuş hissiyatı fazlasıyla yeterli bir mouse. Pişman etmedi ama malzeme kalitesi olarak Logitech'in ürünlerine yakın bile değil. Bahsettiğim ürün ucuz da değil yani 2000 TL. Arkadaşlar biraz özellikte karşılaştırıyor ama bu fiyatlara çıkabiliyorken, arkadaşların önerdiği Lamzu ürünlerde olabilir, gpx 2 de olur. Bence bu kadar karşı çıkılması biraz abartı geliyor.

Hocam sıkıntı şu, aşırı fahiş fiyat. Ayrıca bu bütçede Logitech'i takır takır solluyor her marka, buna Ajazz bile dahil. Durum böyleyken gpx2 yerine de gidip Lamzu maya veya og Pro 4K almayı tercih ederim yani.

Hocam sıkıntı şu, aşırı fahiş fiyat. Ayrıca bu bütçede Logitech'i takır takır solluyor her marka, buna Ajazz bile dahil. Durum böyleyken gpx2 yerine de gidip Lamzu maya veya og Pro 4K almayı tercih ederim yani.
Ben bunu anlamıyorum işte. Neye göre takır takır solluyor ? Evet markalar biraz pahalı satıyor ama ben param olursa, logitech markasına güvenip 500-1000 TL'yi o güvene veririm. Hiçbiri sizi hiçbir oyunda fersah fersah öne geçirmeyecek. Taa ki profesyonel ve LAN ile bağlanılan oyunlarda arenalarda boy göstermeyecekseniz..

Ben bunu anlamıyorum işte. Neye göre takır takır solluyor? Evet markalar biraz pahalı satıyor ama ben param olursa, Logitech markasına güvenip 500-1000 TL'yi o güvene veririm. Hiçbiri sizi hiçbir oyunda fersah fersah öne geçirmeyecek. ta ki profesyonel ve lan ile bağlanılan oyunlarda arenalarda boy göstermeyecekseniz.

Bu bütçedeki çoğu ürünün mcu sensör ve malzeme kalitesi olarak Logitech'i solladığı gerçek.
Ayrıca Logitech eskisi kadar kaliteli ürün üretmiyor. Rakipleri Razer-sora-Lamzu şu an dünyanın en iyi sensörlerini ve mcuları ile Logitech'in shapeini birleştirip Logitech'i takır takır geçiyor satışlarda. Globalde durum bu. Türkiye'de sora ve Lamzu'yu kullanan insan sayısı bir elin parmağını geçmediği için Logitech'i iyi olarak görüyoruz :(

Ben bunu anlamıyorum işte. Neye göre takır takır solluyor? Evet markalar biraz pahalı satıyor ama ben param olursa, Logitech markasına güvenip 500-1000 TL'yi o güvene veririm. Hiçbiri sizi hiçbir oyunda fersah fersah öne geçirmeyecek. ta ki profesyonel ve lan ile bağlanılan oyunlarda arenalarda boy göstermeyecekseniz.

Ayrıca kendimden örnek vereyim. CS:GO'da bundan evvel elimdeki mouse olan incanın kablosuz bir mouseundan Rival 300'e geçtim, ki geçmek yerine htm hati alsam daha iyiydi pişmanım maalesef, şu an patır patır flick atıyorum.
Daha da üst modelde ben daha da rahat oynayacağım çünkü sensör farkını hissedeceğim ve tepki sürelerim de buna bağlı olarak değişecek.

Burada olay en iyi mouse aldıktan sonra, oyunda en iyisi yapacak diye bir sey yok ki, konu sahibi de bunun farkindadir. Biz bu butce de arkadasa, konu sahibine alabilecegi en “mantıklı” fiyatına değecek bir sey oneriyoruz. Konuyu hangisini alirsaniz alin, sizi en iyisi yapmayacak noktasına getirmenin lüzumu yok. Konu sahibi de zaten Superlighttan baska model almak istemiyor gibi.

Burada olay en iyi mouse aldıktan sonra, oyunda en iyisi yapacak diye bir sey yok ki, konu sahibi de bunun farkindadir. Biz bu butce de arkadasa, konu sahibine alabilecegi en “mantıklı” fiyatına değecek bir sey oneriyoruz. Konuyu hangisini alirsaniz alin, sizi en iyisi yapmayacak noktasına getirmenin lüzumu yok. Konu sahibi de zaten Superlighttan baska model almak istemiyor gibi.
Kişisel algılamanıza gerek yok. Yukarıya bakarsanız hala ısrarla savunuluyor. Ben genelden bahsediyorum, sizin konu sahibine yardımcı olmaya çalışmanızla ilgili bir şey söylemedim. Kim hangisinde daha huzurlu hissediyorsa, onu alması yeterli olacaktır.

İsrarla savunulur cunku, Superlight/2 gereksiz pahalı bir model. İlla ki Superlight shape istiyorsa, en azından 2 almali. Yoksa bomboş balon bir urun shape disinda. Eline vesaire uyacak ise, Lamzu 4K/Sora 4K/Lamzu Thorn falan cok daha kârlı urunler. Logitechin one çıkan tek durumu, verdigi garantinin iyi olmasi. Hic yoktan Wraith de garanti sunuyor elinden geldigince. İlla israrla konu sahibi Superlighttan vazgecmiyorsa hayirli olsun diyelim.

Geri
Yukarı