Superlight iade edilip Superlight 2 alınır mı?

Ivarthebonelesss

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bugün gpx Superlight sipariş ettim çift tıklama riski olabilir diye iade edip gpx Superlight 2 alayım mı? Superlight 2'deki Switch'ler iyi mi değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bugün gpx Superlight sipariş ettim çift tıklama riski olabilir diye iade edip gpx Superlight 2 alayım mı? Superlight 2'deki Switch'ler iyi mi değer mi?
Değmez daha iyi alternatifler var.

Daha iyi alternatifler var.

Logitech takıntım var bir de G HUB çok iyi

Sıfır Superlight zaten alinmaz, pahalı boş bir model. En azından alacaksan, 2 alsaydınız. Sahsen hiçbirini almayın.

2 alacağım sensörü iyimş 2'nin Switch'ler de değiştiğine göre bence 2'si alınabilir üstelik elime çok uygun benim için çok önemli bir durum

Saçma bir takıntı takıntını aş ve farklı farelere yönel ayrıca DPI ayarı ve tuş atamasını bütün farelerde yapabilirsin onun dışında programa bakmayacaksın bile.

Razer düşündüm ağır haif modelleride var ama Razer elime uygun gelmiyor mağazalarda denediğime göre onun dışında marka tercih edemiyorum Lamzu ve sora çok iyi diyorlar ama takıntımı aşamıyorum

İkisi de kazık modeller. Superlight'ın sadece sensörü ve Switch'ini değiştirip, yeni modelmis gibi satisa cikariyorlar. Geri kalan her şeyleri ayni, yan tuslari, kaplamasi vesaire vesaire. Bomboş ürün.

Bence kaplama konusu kişiden kişiye göre değişir yeni çıkanın sensörü ve Switch'leri daha iyi yan tuşları da benim için yeterli o yüzden tercih ediyorum yoksa Razer alırdım büyük ihtimal

Geri
Yukarı