Supernatural 9. Sezondan bir Sneak Peak

Raşit Gönenç

Kilopat
Makaleler
113
Yer
Bucak-Burdur
Daha fazla  
Meslek
Online İngilizce Öğretmeni
Serinin sıkı bir takipçisi olarak 9. sezonu heyecanla beklemekteyim. Supernatural 9. sezon 28 Gün sonra yayınlanacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkçe alt yazılı olarak mı yayınlancak yoksa dublaj mı? Dublaj olacağını düşenemiyorum çünkü sezonlar yayınlandıkdan bir kaç ay sonra dublajlar çıkmaya başlıyor. :) Biraz kendi soruma kendim cevap vermiş gibi oldum ama :)

Türkçe alt yazılı olarak mı yayınlancak yoksa dublaj mı? Dublaj olacağını düşenemiyorum çünkü sezonlar yayınlandıkdan bir kaç ay sonra dublajlar çıkmaya başlıyor. :) Biraz kendi soruma kendim cevap vermiş gibi oldum ama :)

Hiçbir şekilde Dublaj takip etmediğim için, Dizi-mag.com da her bir dizi altyazılı oluyor. Oradan izliyorum. ;)

Bu dizinin hastasıyım diyebilirim, büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum. Özellikle ilk bölümlerde Dean vereceği bir karar çok büyük şeyleri etkileyecek ve bu sezonda birçok şey açığa kavuşacak falan deyince bittim ben :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı