Superonline 100 Mbps VDSL paketi nasıldır?

Oda kopma yapabilir bence 50mbps alın yetmezse yükseltirsiniz zaten yükseltiyorlar ama hızı indirme yapmıyorlar bilginize.
"Hızı indirme yapmıyorlar" derken ne demek istediniz, kusura bakmayın anlayamadım?

Boş port yoksa interneti bağlayamazlar port açılmasını bekleyeceksiniz.
Şu an kullandığımız interneti iptal etsek port açılır mı?

Yani diyelim 50mbps paket kullanıyorsunuz ve bu size fazlasıyla yetiyor ama daha fazla para vermek istemediğinizden daha düşük bir pakete geçmek istiyorsunuz ama bunu yapamayacaklarını söylüyorlar.
Anladım, o konuda bir problem yok.
Teşekkür ederim açıklamanız için.

Fiyat gereksiz pahalı.
Daha alternatif bir çözümünüz var mı?

Evet. Türknet gigafiber var ise bakabilirsiniz. Netspeed'de olabilir.

Fiyatlar sorunsa Taahütsüz firmalar var Millenicom, NetSpeed, TürkNet gibi ama önermiyorum tabi gayet güzel bir şekilde kullananlar da var. (Millenicom ile yaşadıklarımdan sonra güven vermiyor TT den bile rezil olmayı başarmışlar.)

Evet. Türknet gigafiber var ise bakabilirsiniz. Netspeed'de olabilir.
Maalesef ADSL aracılığı ile internet bağlantısı yapabiliyorlar.
O da 16 Mpbs'ye kadar verebiliyorlar.

Fiyatlar sorunsa Taahütsüz firmalar var Millenicom, NetSpeed, TürkNet gibi ama önermiyorum tabi gayet güzel bir şekilde kullananlar da var.

Superonline sözleşmesini okudum, bana uygun gibi geldi.

Hiç almayın daha iyi hocam ama bir sorun VDSL de boş port olursa ADSL den cayma bedeli ödemeden geçebilir miyim diye. Geçemezseniz almanızı önermem.
Şöyle bir imkanım var mı; ADSL bağlantımı iptal etsem ve boş port açılsa onu VDSL'e dönüştürme imkanları var mı?

Geri
Yukarı