Turkcell Superonline 100 Mbps nasıldır?

ctalhayener26

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 100 Mbps ınternet almayı planlıyorum altyapı destegım var. Laptop kullanıyorum, Wi-Fi olarak baglanacagım. Sızce ne kadar download upload alırım, paket kaybı yasar mıyım, GeForce Now 720P60 FPS oynanır mı, sızce yeterlı bır ınternet olur mu?

Paket kaybı falan tamamen internet altyapısıyla alakalı. ISS ile değil. 100Mbps fazlasıyla yeterli. Yine download upload pakete ve altyapıya bağlı. VDSL ile değil de fiber 100Mbps almanız yararınıza olur.

Altyapı desteğiniz var ise 100 Mbps gelir, hatta 1080P 60 FPS de alabilirsiniz GeForce Now'da. (Kablolu bağlanırsanız)

Merhaba, 100 Mbps ınternet almayı planlıyorum altyapı destegım var. Laptop kullanıyorum, Wi-Fi olarak baglanacagım. Sızce ne kadar download upload alırım, paket kaybı yasar mıyım, GeForce Now 720P60 FPS oynanır mı, sızce yeterlı bır ınternet olur mu?
Eğer Turkcell Süperonline ın kendi alt yapısı var ise hiç düşünmeden alın derim.

Wi-Fi kartınız 5 GHz destekliyorsa 97 Mbps falan görürsünüz. 2, 4GHz yayında 70 falan alırsınız sanırım.

Sorum şu Turkcell modemi kaç GHz veriyor harici modem almayacağız.
Kesinlikle katılıyorum.

İlk defa satın alacağız söyledikleri gibi kaliteli internet alır mıyız altyapımız vs var.
Altyapı desteğiniz var ise 100 Mbps gelir, hatta 1080p 60 FPS de alabilirsiniz GeForce Now'da. (kablolu bağlanırsanız)

Olmadı uzun bir kablo alırım inşallah iyi bir internet olur şu dönemde hiç uğraşmak istemiyoruz.
Paket kaybı falan tamamen internet altyapısıyla alakalı. ISS ile değil. 100Mbps fazlasıyla yeterli. Yine download upload pakete ve altyapıya bağlı. VDSL ile değil de fiber 100Mbps almanız yararınıza olur.

Şu anlık dandik 12 Mbps dow 3.5 up olan internetimde GeForce NOW yüzde 3 paket kaybı diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı