Superonline 1000 Mbps hız alamıyorum

@CryCasher yok öyle bir şey. Kafanızdan bir şeyler uydurmayın.

Yok öyle bir şey. Kafanızdan bir şeyler uydurmayın.

1668978199395.png

1668978163442.png

@CryCasher yok öyle bir şey. Kafanızdan bir şeyler uydurmayın.

1000 Mbps kullanan bir arkadasimiz.

1668978465595.png

Hatta bugün uyandim ping atayim su Cloudflare'a dedim hiçbir şey yokken pingim artmis :D

İp aynidir degisen bir şey yok.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.sdfPNG.PNG
    Ekran Alıntısı.sdfPNG.PNG
    21,5 KB · Görüntüleme: 84
  • sdfsdf.PNG
    sdfsdf.PNG
    11,2 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleme:
Superonline'ye yeni geçtim bugün 3.gün(1000 Mbp/s) gayet de memnunum işin garip tarafı cihazlar internet hızını düşük gösteriyor fakat halbuki internet hızım yüksek Kablolu'da test yaptım çıkması gereken sonuçlr sonra Wi-Fi abuk subuk rakamlar gösterdi 4K videoyu kesintisiz 2 saat izledim Wi-Fi 200 Mbps internet diyor halbuki Wi-Fi'de 200 Mbps alsam 2 saatlik 4K videoyu kesintisiz izleyemem ki yani uzun lafın kısası internetiniz aslında sorunsuz çalışıyor sadece cihazlar eksik gösteriyor

Superonline'ye yeni geçtim bugün 3.gün(1000 Mbp/s) gayet de memnunum işin garip tarafı cihazlar internet hızını düşük gösteriyor fakat halbuki internet hızım yüksek Kablolu'da test yaptım çıkması gereken sonuçlr sonra Wi-Fi abuk subuk rakamlar gösterdi 4K videoyu kesintisiz 2 saat izledim Wi-Fi 200 Mbps internet diyor halbuki Wi-Fi'de 200 Mbps alsam 2 saatlik 4K videoyu kesintisiz izleyemem ki yani uzun lafın kısası internetiniz aslında sorunsuz çalışıyor sadece cihazlar eksik gösteriyor

200 Mbps hız ile 4K videoyu kesintisiz izleyebilirsin.
200 Mbps 24 MB/S demektir. Saniyede 24 MB download yapan bir internet 4K videoyu rahatlıkla oynatır. Ben 100 Mbps bağlantı ile izliyordum 4K'yı babacım.
Kaldı ki video izlerken sunucunun sana 1000 Mbps bağlantının tamamını kullandırmana izin vereceğini zannetmiyorum zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı