Superonline 1000 Mbps internet 11 Mbps hız veriyor

BrkOz

Kilopat
Daha fazla  
Yeni Superonline fiber internete geçtim. Kendi altyapısı var binamda ve 1000MBPS hıza kadar alabiliyorum ama şu an bütçem 100Mbps hıza yetiyor. Her yerden indirmeler denedim ve genel olarak en fazla 11Mbps indirme hızı alabildim. Bunun sebebi nedir? Bunun operatör ile konuşsam düzelir mi?

Eskiden TurkNet de kullanmıştım, 1000MBPS hıza 600-700Mbps indirme hızı alabiliyordum ve mükemmeldi.

Bu sorunu nasıl çözebilirim? Ya da en sağlıklı şekilde indirme hızımı nasıl ölçerim?

Bende de aynı durum var önceden 70-99 Mbps arasında indirme hızım vardı ama şu an için teknik aksaklık yaşıyoruz dediler. Depremden kaynaklı olabileceklerini söylediler (Marmara Bölgesindeyim) bu yüzden 1-2 hafta beklememi istediler. Ve anlık olarak 2-3Mbps indirme hızım var.

Bende de aynı durum var önceden 70-99 Mbps arasında indirme hızım vardı ama şu an için teknik aksaklık yaşıyoruz dediler. Depremden kaynaklı olabileceklerini söylediler (Marmara bölgesindeyim) bu yüzden 1-2 hafta beklememi istediler. Ve anlık olarak 2-3Mbps indirme hızım var.

Bende de aynı durum 80 90 Mbps çıkıyordu testlerde şimdi 20 civarlarında 2.2 Mbps indirme hızını geçmiyor neredeyse.

Şikayetvar a konu açtım ve Süperonline a durumu bildirdim, geri dönüş bekliyorum. Bakalım neler olacak. Paramızla dalga geçiyorlar resmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı