Superonline 1000Mbps İnternet mutluluğu

Superonline çalışanı ile görüştüm. Pazarlık epey sürdü. 279 TL'ye 12 ay boyunca 1000MBPS download 50Mbps Upload bir taahhüt başlatacağız. İlk ay 319 lira ödeyeceğim kalan aylar için de 279 TL üzerinden promosyon kodu ile devam edeceğim. Kurulum için de cumartesi günü uygunum. Hafta sonuna kadar CAT5'i çıkartıp CAT6 kablo çekeceğim.

Hocam benim de 36 Yıllık binaya GigaFiber kutusu geldi daha kurulmadı ama kurulunca geçeceğim umarım yakında herkese nasip olur.
Ben gelirse geldiğini nasıl anlarım ve tam olarak nereye kuruyorlar apartman içine falan mı?

Senelerce ADSL ile olan sınavımın ardından bu hızları görmek çok mutlu etti beni. Allah olmayan herkese nasip etsin inşallah.Eki Görüntüle 1438189
Amin... 18-24 ile idare ediyoruz biz de ne yapalım.

Ben gelirse geldiğini nasıl anlarım ve tam olarak nereye kuruyorlar apartman içine falan mı?

Amin... 18-24 ile idare ediyoruz biz de ne yapalım.

İlgili internet sağlayıcı firmayı arayıp bölgendeki planlamayı öğrenebilirsin. Veya bina içerisine kutularını asıyorlar oradan da fikir sahibi olabilirsin hocam.

Tamam hocam sorduğum şey kutuyu nerede görebileceğimdi cevapladığınız için sağ olun.

Her iki cevabımda da anlayabileceğiniz türden bilgiler verdim hocam. Ya bölgenizdeki çalışmayı öğrenmek için arayabilirsiniz. Ya da çalışma başladı veya tamamlandıysa da bina içindeki ilgili servis sağlayıcının kutusunun asılı olduğunu fiziksel olarak görerek anlayabilirsiniz.

Geri
Yukarı