Superonline 1000Mbps İnternet mutluluğu

Merhaba, Superonline 1000MBPS 249 TL olan kampanyasına yetişemedim çünkü binada altyapı var mı yok mu bilmiyordum. Mahalleye bakan Superonline yetkili kişinin binadaki etiketini gördükten sonra aradım fakat kampanyayı 1 gün farkla kaçırdım. Yeni fiyatlandırmaları 319 TL 1000MBPS şeklinde olmuş.

Bu ilgili kişi ile telefonda pazarlığımız sonucu bana promosyon kodu ile 30 lira indirim yapabileceğini söyledi. Ödeyeceğim toplam tutarın 289 TL/Aylık olacağını belirtti. Ayrıca şu an Turk Telekom ile devam eden bir sözleşmem var. Cayma bedelinin 2000-3000 TL kadar karşılayacağız diyor.

Bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa bilgi verebilirse çok sevinirim.

@B 52 Stratofortress

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-09-13 at 16.50.06.jpeg
    WhatsApp Image 2022-09-13 at 16.50.06.jpeg
    121,2 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:
Merhaba, Superonline 1000MBPS 249 TL olan kampanyasına yetişemedim çünkü binada altyapı var mı yok mu bilmiyordum. Mahalleye bakan Superonline yetkili kişinin binadaki etiketini gördükten sonra aradım fakat kampanyayı 1 gün farkla kaçırdım. Yeni fiyatlandırmaları 319 TL 1000MBPS şeklinde olmuş.

Bu ilgili kişi ile telefonda pazarlığımız sonucu bana promosyon kodu ile 30 lira indirim yapabileceğini söyledi. Ödeyeceğim toplam tutarın 289 TL/Aylık olacağını belirtti. Bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa bilgi verebilirse çok sevinirim.

@B 52 Stratofortress
Bir bilgiye ihtiyacınız yok. Müşteri temsilcisi ayda 289 TL ödeyeceğinizi söylemiş. 289 TL ödeyeceksiniz. Yalnız o tarife 24 ay taahhütlü sanırım.

Bir bilgiye ihtiyacınız yok. Müşteri temsilcisi ayda 289 TL ödeyeceğinizi söylemiş. 289 TL ödeyeceksiniz.

Bakın ben aynı pazarlığı Superonline'ın çağrı merkezini arayıp kendileri ile de yaptım. 319 liradan aşağı hiç inmediler. Bu etiketi yapıştıran kişi prim mi alıyor durum nedir bilemiyorum. Bu akşam da iş çıkışı yüz yüze görüşeceğiz.

Bilgi verebilecek var mı bu konuda? Kendimi nasıl güvence altına alabilirim.

Ayrıca Ugreen Cat6 kablosunu aldım. Bununla 1Gbps bağlantı alabilirim sanırım? Modem olarak da Keenetic Extra DSL kullanıyorum yeterli midir?

Son düzenleme:
Bakın ben aynı pazarlığı Superonline'ın çağrı merkezini arayıp kendileri ile de yaptım. 319 liradan aşağı hiç inmediler. Bu etiketi yapıştıran kişi prim mi alıyor durum nedir bilemiyorum. Bu akşam da iş çıkışı yüz yüze görüşeceğiz.

Bilgi verebilecek var mı bu konuda? Kendimi nasıl güvence altına alabilirim.

Ayrıca Ugreen Cat6 kablosunu aldım. Bununla 1Gbps bağlantı alabilirim sanırım? Modem olarak da Keenetic Extra DSL kullanıyorum yeterli midir?
Size en uygun olan tarifeyi sunmuş. Aylık 289 TL'ye kaçırmayın. Cat 6 ile 1000 Mbit'e kadar alırsınız. Ben de Superonline 1000 kullanıyorum CAT & kablo ile hız testlerinde 947 Mbit hız alıyorum. Steam'de 95 ile 117 MB/s arası hız alıyorum.

Ben 1000 Mbit + 12 aylık GeForce NOW Premium + Statik İP + Turkcell TV+ toplam 351 TL veriyorum.

Bu geçiş yapacağım kampanyada 1000MBPS download 50Mbps Upload var. Kampanyalıda 20Mbps vardı. Daha yararlı olacaktır diye düşünüyorum. Statik IP olayı nedir bilemiyorum diğerlerine ihtiyacım yok açıkçası.

Bu geçiş yapacağım kampanyada 1000MBPS download 50Mbps Upload var. Kampanyalıda 20Mbps vardı. Daha yararlı olacaktır diye düşünüyorum. Statik IP olayı nedir bilemiyorum diğerlerine ihtiyacım yok açıkçası.
Yani sizin için upload önemliyse bir şey diyemem. Benim için uploadun bir önemi yok. Şu andaki kullandığım paket satışta yok maalesef. Hayırlı olsun.

Geri
Yukarı