Superonline 100Mbps alınır mı?

kloff33

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, şu an Superonline 25Mbps internet kullanmaktayım ve artık yavaş geliyor. Taahhüdüm dolmak üzere TurkNet ve Netspeed arasında kaldım. Altyapı olarak galiba TurkNet'in kendi altyapısı yok emin değilim ondan. Fakat TurkNet ile Superonline 100Mbps arasında 140TL fark var. TurkNet yıl içerisinde anlık olarak. Sizce fiyat değişikliği yapar mı? Bir de Netspeed nasıl bir operatör ilk defa duydum.

Ben NetSpeed 100mbps kullaniyorum. TT altyapisi kullaniyor, bolgem sorunlu bir bolge oldugu ici zaman zaman altyapi calismalari sonrasi kesintiler yasiyorum. Uygulamadan ticket acinca hemen yardimci oluyorlar. Hat degerlerim de stabil herhangi bir sorun yasamiyorum. Pesin odeme secenegi var, yillik pesin odersen fiyat zamlarindan etkilenmiyorsun. Senin altyapinla alakali tamamen.

TurkNet öneririm yoğun saatlerde hız düşmesi olmuyor tahaahütsüz olduğu için zam yapabilir ama 12 ay peşin ödersen zamandan etkilenmezsin 12 ay peşin ödersen 370 TL ödemiş oluyorsun her ay.

Ben NetSpeed 100mbps kullaniyorum. TT altyapisi kullaniyor, bolgem sorunlu bir bolge oldugu ici zaman zaman altyapi calismalari sonrasi kesintiler yasiyorum. Uygulamadan ticket acinca hemen yardimci oluyorlar. Hat degerlerim de stabil herhangi bir sorun yasamiyorum. Pesin odeme secenegi var, yillik pesin odersen fiyat zamlarindan etkilenmiyorsun. Senin altyapinla alakali tamamen.
Bende zamanında kullanmıştım ve NetSpeed deneyimim olumluydu. Kesilme sorunları pek yaşamadım 1 seneye yakın kullanım durumunda. Sadece o zamanlar Lol ya da Valorant oynadığımda packet loss sorunu yaşamıştım bir süre onun haricinde hızı 100'e yakın geliyordu.

Geri
Yukarı