Superonline 50Mbps mi 100Mbps mi?

MXMaster

Hectopat
Şu an sabah 6 akşam 6 = 25Mbps // Akşam 6 sabah 6 = 100Mbps paketini kullanıyorum.
Şu ana kadar en ufak bir sorun yaşamadım. Gayet %100 memnun bir Superonline müşterisiyim.
Aradılar, 3 ayım kaldığını söylediler ve yeni tarifeleri anlattılar.
24 ay boyunca 50Mbps download / 20Mbps upload = 290 lira
24 ay boyunca 100Mbps downlaod / 20Mbps upload = 300 lira gibi bir fiyattan teklif ettiler + Hometech diye dandik bir tablet hediyesiyle ve açıkçası normal mi pahalı mı diye düşünüyorum. Piyasa koşullarına bakınca Vodafone 45 liraya verirken pişman olduğum hizmeti aynı zamanda Superonline'da 90 liraya senelerce pişman olmadan geçirdim. Vodafone ile bir daha sözleşme falan imzalamam. TTNET desen ibretlik örneklerini çevremde görüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an sabah 6 akşam 6 = 25Mbps // akşam 6 sabah 6 = 100Mbps paketini kullanıyorum.
Şu ana kadar en ufak bir sorun yaşamadım. Gayet %100 memnun bir Superonline müşterisiyim.
24 ay boyunca 50Mbps download / 20Mbps upload = 290 lira.
24 ay boyunca 100Mbps downlaod / 20Mbps upload = 300 lira gibi bir fiyattan teklif ettiler + Hometech diye dandik bir tablet hediyesiyle ve açıkçası normal mi pahalı mı diye düşünüyorum. Piyasa koşullarına bakınca Vodafone 45 liraya verirken pişman olduğum hizmeti aynı zamanda Superonline'da 90 liraya senelerce pişman olmadan geçirdim. Vodafone ile bir daha sözleşme falan imzalamam. TTNET desen ibretlik örneklerini çevremde görüyorum.

Hocam sanırım sisteminiz Superonline'nin fiber altyapısı?
Millenicom'un Superonline ile anlaşması var o altyapıdan daha ucuz fiyata kullanırsınız.
Size gelen teklifler pahalı bu arada.

Şu an sabah 6 akşam 6 = 25Mbps // akşam 6 sabah 6 = 100Mbps paketini kullanıyorum.
24 ay boyunca 50Mbps download / 20Mbps upload = 290 lira.

Tabii ki diğer firmalara göre pahalı ancak 10TL farkla dandik tablet + 50Mbps hız daha iyi olur, madem memnunsunuz bütçeniz de var geçebilirsiniz.

Millenicom diyorsunuz da 1 kere denedik 1 ayda belirttikleri fiyatın 3 katı fatura görünce bir daha bulaşmadık.

Altyapınız ne kadar destekliyor?

250'ye çıktığını gördüm ama kanıtlayamam. Şuan 100 mbps paketi aktif oldu ve 125 download, 19 upload veriyor.

Ayrıca şimdi millenicom'a baktım. Yine taahhütsüz. Hayatta taahhütsüz kullanmam yani tutup her ay artmış mı? Piyasa koşullarına göre artış olacak mı diye tedirgin yaşayamam ki altyapı Türk Telekom diyor.

100 Mbps'e kadar diyince 100 mü veriyor yoksa 100'e kadar 85 'de olabilir mi demek istiyor acaba? Mesela ben reklamcıyım, bazı kelimeler, tümleçler kullanıldığında burada göründüğü gibi 100 Mbps'e kadar demesi 100 vereceğini garantisini vermiyor ama Superonline direk 100 Mpbs diyor 130 veriyor.

1669475633000.png

Bu da SuperOnline 100 Mbps fiber paket.

1669475916573.png

turknet, millenicom vs denediniz mi? hem taahhüt vs yok. 24 ay çok fazla ondan diyorum.

Şimdi diyelim taahhütsüz aldık. Ocak ayında artış olmayacak mı? Belli bir artış sınırı olmadığı takdirde bugün 100 liradan kapı açar, ocak ayında piyasa şartları diyip 300 lira fatura gösterse ne yapabilirsiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı