Superonline 200 MB test sonucu 110 MB oluyor

Enemy Supoted

Kilopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524073063
Merhabalar herkese. hem bilgilendirici hem de yardım isteyeceğim sizden. Superonline 200 MB paketini kullanıyorum. Fast.com sitesinde değeri bu veriyor. Almanya üzerinde test denediğimde 90-110 MB veriyor. Superonline mh aradığımda klasik, herhangi bir problem yok diyorlar. Ben derdimi anlatamadım. Wi-Fi ağı üzerinde 75 hız alıyorsanız sorun yok dedi en son (5G Wi-Fi 6 modem). Normalde Wi-Fi 6 modemleri içinde çekim kalitesi daha iyi demişlerdi. Ama daha leş ve çekim kuvveti neredeyse yok gibi bir şey oldu bende. Wi-Fi görmüyor, görüyor bağlanıyor internet erişimi vermiyor. Nasıl durumu açıklarım ben bu arkadaşlara?

1624981447055.png

Wi-Fi'da hız düşüşleri olasıdır kablolu bağlanıp öyle deneyin. (Bütün cihazları Wi-Fi'dan çıkarın internete sadece sizin erişiminiz olsun.

Speedtest'de de aynı hızı mı alıyorsunuz? Superonline Netflix için hız sınırlaması kullanıyor.
Speedtest'de çok dalgalı bazen 140 veriyor bazen 190 single ayarda multi test yapmıyorum. Fast.com üzerinde 5 test yaptım. Değerlerini kendileri bilmiyor gibi :D 27-31-41-75-110 çok dalgalı oynuyor. Amsterdam üzerindeki sunucudan test yapıyorum ( başka bir speedtest). 180'den başlıyor. Sonra ani şekilde 80-110 arasına çakılıyor.

Speedtest'de çok dalgalı bazen 140 veriyor bazen 190 Single ayarda multi test yapmıyorum. Fast.com üzerinde 5 test yaptım. Değerlerini kendileri bilmiyor gibi :D 27-31-41-75-110 çok dalgalı oynuyor. Amsterdam üzerindeki sunucudan test yapıyorum ( başka bir Speedtest). 180'den başlıyor. Sonra ani şekilde 80-110 arasına çakılıyor.
İlinizdeki sunucuyla test yapınız.

Speedtest'de çok dalgalı bazen 140 veriyor bazen 190 single ayarda multi test yapmıyorum. Fast.com üzerinde 5 test yaptım. Değerlerini kendileri bilmiyor gibi :D 27-31-41-75-110 çok dalgalı oynuyor. Amsterdam üzerindeki sunucudan test yapıyorum ( başka bir speedtest). 180'den başlıyor. Sonra ani şekilde 80-110 arasına çakılıyor.
Trajikomik bir şey göstereyim size. Yukarıdaki benim orjinal aldığım hız değerlerim. 22 Mbps alabiliyorum Fast.com'da

Bu da benim satın aldığım VPN sunucumdaki hızım:

Ekran Görüntüsü (60).png

Yani sonuç olarak Superonline kullanıyorsanız bunu bilinçli olarak yapıyorlar. Özgür takılmayın diye hızınızı limitliyorlar.

Geri
Yukarı