Superonline 200Mbps alınır mı?

ReznooW

Megapat
Makaleler
1
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Kuyumcu
Bu tarifeye geçmeyi düşünüyorum kullanan var mı? Kablonet kullanıyorum istediğim hızı alıyorum ama tarife yüzünden akşam 7 gece 12 arası 24Mbps oluyor bu da canımı çok sıkıyor ve upload 5Mbps yayın için çok da yeterli değil. 200Mbps tarifede 10Mbps upload var ve altyapım destekliyor, geçilir mi?
Kullanan varsa yaşadıklarını söyleyebilir mi?

Geçilir, Fiber altyapıda herhangi bir sorun oluşma ihtimali çok düşük zaten. Yaşarsan da büyük ihtimal kablolarından kaynaklıdır. 100MBPS paketi kullanıyorum, değerler şu şekilde:

1620862517990.png

Not: Bazen böyle güzellik yapıyorlar, 1000MBPS oluyor birden geceleri :D

1620862572762.png

200 mbps download 10 mbps upload ne ya, saçmalık. Netspeed’de 35 download, 6 upload alıyorum. O saatte bu saatte şu kadar sorunuda yok. Gerçek anlamda kampanya yapıcaz diye kafayı sıyırdılar. Dümdüz kampanya yapamıyorlar hep bişey eksik.
Yanlış anlamayın 10 mbps upload sana yeter de, 200 mbps’lik pakette bu sayı sırıtıyor.

Geçilir, fiber altyapıda herhangi bir sorun oluşma ihtimali çok düşük zaten. Yaşarsan da büyük ihtimal kablolarından kaynaklıdır. 100Mbps paketi kullanıyorum, değerler şu şekilde:

Eki Görüntüle 1020830

Yani şimdi taahhüt olayı falan çok acı çektirir biliyorsunuz korkuyorumda.

Fiber altyapılar henüz yeni ve fiberin data iletim kapasitesi inanılmaz düzeylerde. 200 Mbps hızı sorunsuz alırsın kutuda teknik bir arıza olmadığı sürece. 4 yıldır İzmir'de Vodafone altyapısında Vodafone Fiber 200 Mbps kullanıyorum, şu anda download ve upload 202/19 Mbps olarak geliyor.

200 mbps download 10 mbps upload ne ya, saçmalık. Netspeed’de 35 download, 6 upload alıyorum. O saatte bu saatte şu kadar sorunuda yok. Gerçek anlamda kampanya yapıcaz diye kafayı sıyırdılar. Dümdüz kampanya yapamıyorlar hep bişey eksik.
Yanlış anlamayın 10 mbps upload sana yeter de, 200 mbps’lik pakette bu sayı sırıtıyor.
Normalde 5MBPS veriyorlar yükleme hızını, pandemiden dolayı 10MBPS.

Kaç günde gelirler sizce bağlamaya direk kullanıma açılır mı 2018 de 2 hafta falan beklemiştik.
İlçendeki bayiye göre değişir, ilgililerse 24 saat içinde gelir. Şansa bağlı, o zamandan bu zamana çalışanlar değişmiş olabilir. Tabi şimdi pandemi falan da var bilemiyorum dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı