Superonline 200Mbps internet hızı sürekli düşüyor

@Takeshi Kovacs
Aralık ayına ait bir tek bunu bulabildim ;
Screenshot_20220117-011802_Speedtest.jpg
Bunu da şimdi yaptım ;
Screenshot_20220117-011859_Speedtest.jpg

Bende yaşıyorum bunu :D
Çok garip bir problem hocam.
Modemi yeniden başlatınca kısa süreliğine düzelse bile yeniden dipleri görüyordu.

Hocam öncelikle ekran videosu alıp video editleyici program ile gereken kısmı kestim. Sonra da GIF olarak kaydettim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da upload, upload değerimde acayip dalgalı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tıpatıp aynı sorunlar hocam. Bu kadar yaygın olup adamların haberinin olmaması çok ilginç. Umarım bu geçici bir süreçtir.

Aynen öyle hocam, bende sayfaların takılma sorunu vardı 1-2 yıldır ama böyle bir dalgalı hız yoktu son 1-2 haftadır başladı.

Hocam siz Murat erkan gibi yetkililere ilettik demişsiniz, hangi yoldan ilettiniz? Kaç kişi beraber ilettiniz? Merak ettim de.

Şu an servis sağlayıcılar arasında en iyi ve düşük ping değerleri Türk Telekom fiber, Comnet, TurkNet bildiğim kadarıyla.

Bende bu 3'ünden Türk Telekom fiberi tercih ediyorum, FTTH altyapı getirtmeye çalışıyorum işte. Ki Türk Telekom fiber altyapı geldiği zaman ben TurkNet'in VDSL altyapıdaki hizmetine nazaran fiber altyapıda daha sorunsuz olacağını bildiğim için TurkNet'e bile geçebilirim, TT taahhüdüm bittiği zaman. TurkNet en iyi fiber altyapıda kullanılır. Herhalde TurkNet'in fiber altyapıda ki müşterilerine özel çağrı merkezi varmış diye duydum bir de, bu da bir artı.

Aynen öyle hocam, bende sayfaların takılma sorunu vardı 1-2 yıldır ama böyle bir dalgalı hız yoktu son 1-2 haftadır başladı.

Hocam siz Murat Erkan gibi yetkililere ilettik demişsiniz, hangi yoldan ilettiniz? Kaç kişi beraber ilettiniz? Merak ettim de.
Toplam 3 kişi ilettik. Bir arkadaş da iletmek üzere. Donanım haberden özel mesaj yoluyla ulaşırsınız gerekli mail adreslerini yarın atabilirim eğer isterseniz. Id Senseight.
Sorunu yaşayan arkadaşlarım sırasıyla 100-200-1000 mbps paketler kullanıyorlar.

Geri
Yukarı