Superonline 200Mbps internet hızı sürekli düşüyor

Hocam dediğim oyun güncellemesini indirirken pek dalgalanma görmedim. İnene kadar birebir takip ettim ve 21 altına düşmedi. Başka ne test yapabilirim?
Hocam diğer platformlardan da indirme yapın epic,origin vb. eğer sorun yoksa ne güzel. En azından size düzgün hizmet veriyorlar. Son zamanlarda bende o kadar dengesiz ki 200 mbps paket var 15 mb/s'i geçemiyorum :D Hala sorun yok diyorlar biz de değerler normal diyorlar. 4 hafta olacak sorun var bir türlü farkına varamadılar. Yazanları okuduysanız çoğu kişi de bu sorun var. Tek çare beklemek artık.

Hocam diğer platformlardan da indirme yapın epic,origin vb. eğer sorun yoksa ne güzel. En azından size düzgün hizmet veriyorlar. Son zamanlarda bende o kadar dengesiz ki 200 mbps paket var 15 mb/s'i geçemiyorum :D Hala sorun yok diyorlar biz de değerler normal diyorlar. 4 hafta olacak sorun var bir türlü farkına varamadılar. Yazanları okuduysanız çoğu kişi de bu sorun var. Tek çare beklemek artık.
Epic'i ve Ubisoft Connect'i test ettim, Steam'e benzer değerler aldım. Yani sorun yok mu?

Bende var mı sorun hocalarım? 200 MBit paketim.

Eki Görüntüle 1272585
Aynı sorundan var maalesef. Ama sizdeki dalgalanma bizdekinden daha yumuşak oluyor. Bu iyi bir şey. Bende nperf testi steam testine göre çok daha iyi kalıyor. Sizde steam dalgalanmaması ilginçmiş. Tabi eğer steamde stabil hız alabiliyorsanız ne ala.

Yeni konular

Geri
Yukarı