Superonline 25 Mbps internetin hızı 10 Mbps'ye düştü

Pardon uykulu uykulu yanlış okumuşum. :D
Problem yok :) Bizde işe hasta hasta geliyoruz kimse bizim sağlığımızı sormuyor :) Ondan sonra verim bekliyorlar bizden. Daha önce Millenicom ADSL kullandım. Hep Türk Telekom kaynaklı kesintiler vs yaşadım. Çok sıkıntılı biryerdi benim oralar. Burada devrede Turkcell var. İlk fiber deneyimim olacak. Bakalım :)

Problem yok :) Bizde işe hasta hasta geliyoruz kimse bizim sağlığımızı sormuyor :) Ondan sonra verim bekliyorlar bizden. Daha önce Millenicom ADSL kullandım. Hep Türk Telekom kaynaklı kesintiler vs yaşadım. Çok sıkıntılı biryerdi benim oralar. Burada devrede Turkcell var. İlk fiber deneyimim olacak. Bakalım :)
Fiber mükemmel bir şey.

O bölgeye ve bağlanma şekline göre değişir mesela benim tarifem 100 Mbps, 98 Mbps alıyorum.
100'e 98 alıyorsan tamam sorun yok. Ben 100 değil de 50 bile alsam razıyım bu devirde. Problem olmaz. Ha Ping çıkar Loss veya internet gider vs ozaman kötü olur :)

Problemim ile sonuçta Turkcell ilgilenecek. Millenicom'luk bir şey olmayacak. Kurulum'a veya yaşanacak sorunlarda Turkcell ilgilenecek diye biliyorum ben.

Gece 1'de 21 Mbps oluyor sabah 10Mbps neyse zaten gece oyun indiriyorum sılıntı yok bir 4-5 yıl idare ederim sonra zaten oyun mu oynayacağımki internet lazım olsun bana.

Gece 1'de 21 Mbps oluyor sabah 10Mbps neyse zaten gece oyun indiriyorum sılıntı yok bir 4-5 yıl idare ederim sonra zaten oyun mu oynayacağımki internet lazım olsun bana.
20 mbps'lik tarifen neden 10'a düşüyor bunu sordunmu? Benimde başıma gelirse sıkıntı yaparım onlara.

Geri
Yukarı