Superonline 500/50 alınır mı?

Senatör34

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Netspeed Ultimate 100/8 kullanıyorum ama memnun değilim. Aylık 228 TL ödüyorum. Binada Turkcell fiber kutusu var. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise 500 Mbps paket alabileceğimi söylüyor. Sizce 500 olmasa da 400-450 fiber internet alır mıyım? Tavsiyelerini duymak isterim.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Netspeed Ultimate 100/8 kullanıyorum ama memnun değilim. Aylık 228 TL ödüyorum. Binada Turkcell fiber kutusu var. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise 500 Mbps paket alabileceğimi söylüyor. Sizce 500 olmasa da 400-450 fiber internet alır mıyım? Tavsiyelerini duymak isterim.

Teşekkürler.

Ben 200Mbps paketini kullanıyorum 300 aşağısını görmedim.

Yorumlar sevindirici. Kampanyalı 12 ay tahatüt ile 299 TL. 12 ay sonunda ne olacağını bilemediğim için geçmek istemiyorum. Turkcell fiber de tavsiye edeceğiniz bir paket var mıdır?

Simetrik olmaması ayrı konu lâkin alım gücü dışında değerlendirmek gerekirse küresel piyasa koşullarında oldukça rekabetçi bir fiyattan satışa sunduklarını söylemek mümkün.

En yakın fiyat gördüğüm kadarıyla Comnet'te var, onda da 12 ay peşin öderseniz 289₺+Modem olacak, ay ay öderseniz 349₺+Modem ve zam gelmesi de çok olası

Geri
Yukarı