Superonline 500 Mbps ve 1000 Mbps nasıldır?

dBerkeTurkmen

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Serbest Meslek
Arkadaşlar Superonline fiyat tarifesini güncelledikten sonra Superonline'a geçme kararı aldım.
TurkNet bile 140 TL olmuşken Superonline'ın 250 TL'ye 1000 Mbps veriyor olması bence çok iyi.
Maalesef bulunduğum bölgede TurkNet alt yapısı yok. Gidip Türk Telekom alt yapısı üzerinden 140 TL'ye 100 Mbps TurkNet kullanacağıma 200 TL'ye 500 Mbps Superonline daha mantıklı bence.

Geçmişte TurkNet, Superonline, Vodafone, UyduNet, Türk Telekom (şu an kullanıyorum) kullandım ve aralarında en iyi iletişimin Superonline'da olduğunu tecrübe ettim. Daha pahalı olduğu için tercih etmiyordum fakat artık bu kadar ucuzladığına göre bence tercih edilebilir bir alternatif. Superonline 500 Mbps ve 1000 Mbps kullananlar tecrübelerini aktarabilir mi?

500'lük paketi aldım ve bugün bağladılar. Şu an 900'e kadar hız alıyorum. Ayrıca TV+ ile beraber alırsanız taahhüt 2 yıl oluyor, TV+ olmadan bir yıl. Bence TV+ ile alıp 2 yıl taahhüt vermek çok daha mantıklı 25 TL farkla.

Superonline 1000 fiyata göre daha iyi. 500 Mbps ile arasında 3 dolar fark var.
Hocam $3'lık dediğiniz fark %25'e eş değer. "3" birim olarak küçümsüyorsunuz fakat maalesef bu doğru bir bakış açısı değil. Doğru olan %25 olarak bakmanızdır.
500'lük paketi aldım ve bugün bağladılar. Şu an 900'e kadar hız alıyorum. Ayrıca TV+ ile beraber alırsanız taahhüt 2 yıl oluyor, TV+ olmadan bir yıl. Bence TV+ ile alıp 2 yıl taahhüt vermek çok daha mantıklı 25 TL farkla.
TV+ ile birlikte 500 mbps almayı düşünüyorum, tavsiyen için teşekkürler. 2 senelik yapmaya çalışacağım.

Arkadaşlar Superonline fiyat tarifesini güncelledikten sonra Superonline'a geçme kararı aldım.
TurkNet bile 140 TL olmuşken Superonline'ın 250 TL'ye 1000 Mbps veriyor olması bence çok iyi.
Maalesef bulunduğum bölgede TurkNet alt yapısı yok. Gidip Türk Telekom alt yapısı üzerinden 140 TL'ye 100 Mbps TurkNet kullanacağıma 200 TL'ye 500 Mbps Superonline daha mantıklı bence.

Geçmişte TurkNet, Superonline, Vodafone, UyduNet, Türk Telekom (şu an kullanıyorum) kullandım ve aralarında en iyi iletişimin Superonline'da olduğunu tecrübe ettim. Daha pahalı olduğu için tercih etmiyordum fakat artık bu kadar ucuzladığına göre bence tercih edilebilir bir alternatif. Superonline 500 Mbps ve 1000 Mbps kullananlar tecrübelerini aktarabilir mi?
1000 kullanıyorum. Bu konudaki steam indirme hızıma bakabilirsiniz Çok memnunum. Superonline fiber yalan mı? Bir de statik İP alırsan tadına doyamazsın.

500'lük paketi aldım ve bugün bağladılar. Şu an 900'e kadar hız alıyorum.
Hız testinizi buradan yapın. Gerçek hızınızı göreceksiniz. Türk Telekom Hız Testi, İnternet Hız Testi | TTnet

1000 kullanıyorum. Bu konudaki Steam indirme hızıma bakabilirsiniz çok memnunum. Superonline fiber yalan mı? bir de statik IP alırsan tadına doyamazsın.

Hız testinizi buradan yapın. Gerçek hızınızı göreceksiniz. Türk Telekom Hız Testi, İnternet Hız Testi | TTnet

Şu an böyle. 900 anlık verilmiş sadece. İkisi aynı anda iniyor. 30 Steam, 20-25 ise Xbox toplam 50 o da 400e denk geliyor zaten. Normal kullanımda da bir tıkanma yok. Ayrıca wifi ile bağlıyım.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    810,6 KB · Görüntüleme: 241
  • Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    694 KB · Görüntüleme: 224
  • Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    810 KB · Görüntüleme: 200

Geri
Yukarı