Superonline 500 Mbps ve TV için 220 TL paketine geçilir mi?

Zorbey07

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, halihazırda Superonline 100 MB + 2 adet TV+ kullanıyorum. Aylık ödediğim fiyat 173 TL. Taahhüt bitmesine 1-2 ay kaldı. Sizler de iyi bilirsiniz ki sürekli telefonlar gelmeye başladı. Bugün gelen teklif 500 MB hız + 1 adet TV+ için 220 TL. Ne diyorsunuz? Geçilir mi? Geçilmez mi?

Not: Bütün firmaların saha dolapları evimin önünde mevcut.

Herkese merhaba, halihazırda Superonline 100 MB + 2 adet TV+ kullanıyorum. Aylık ödediğim fiyat 173 TL. Taahhüt bitmesine 1-2 ay kaldı. Sizler de iyi bilirsiniz ki sürekli telefonlar gelmeye başladı. Bugün gelen teklif 500 MB hız + 1 adet TV+ için 220 TL. Ne diyorsunuz? Geçilir mi? Geçilmez mi?

Not: Bütün firmaların saha dolapları evimin önünde mevcut.
superonline internetinden memnun musun, eksileri ve artıları nedir, 100mpbs pakedinde 100ün üstüne çıkanı da gördüm, 35lerde 16-17 alanı da, kafam karıştı :/ aktif kullanici olaraktan yorumunu bekliyorum kanka 🙏
(superonline fiber kullanacağım)

superonline internetinden memnun musun, eksileri ve artıları nedir, 100mpbs pakedinde 100ün üstüne çıkanı da gördüm, 35lerde 16-17 alanı da, kafam karıştı :/ aktif kullanici olaraktan yorumunu bekliyorum kanka 🙏
(superonline fiber kullanacağım)
Genel olarak memnunum. ben 100 mb üstünü alıyorum zaten. 2 yıldır bir sorun yaşamadım. O kadar çok firma gezdim ki, artık yoruldum. Bunlarla devam ediyorum.

indirme.JPG

Superonline internetinden memnun musun, eksileri ve artıları nedir, 100Mbps pakedinde 100'ün üstüne çıkanı da gördüm, 35'lerde 16-17 alanı da, kafam karıştı :/ aktif kullanici olarakdan yorumunu bekliyorum kanka 🙏
(Superonline fiber kullanacağım)

Bizim binayada superonile fiber ve Türk Telekom fiber geldi ama ben TurkNet'ten devam fibere geçip.
Ama 500 MB çok iyi 200TL.

Genel olarak memnunum. ben 100 mb üstünü alıyorum zaten. 2 yıldır bir sorun yaşamadım. O kadar çok firma gezdim ki, artık yoruldum. Bunlarla devam ediyorum.

Eki Görüntüle 1409006
ağırlıklı olarak online oyun oynayan biriyim, ping'i, steam vs üzerinden indirme hızları vs iyi midir, diğer forumlarda superonline'ın Steam üzerinde kısıtlama yaptığını falan gördüm de (yavaş indiriyo tarzı) bi şüphelendim bilgin varsa yardımcı olursan sevinirim.

Ağırlıklı olarak Online oyun oynayan biriyim, Ping'i, Steam vs üzerinden indirme hızları vs iyi midir, diğer forumlarda Superonline'ın Steam üzerinde kısıtlama yaptığını falan gördüm de (yavaş indiriyor tarzı) bir şüphelendim bilgin varsa yardımcı olursan sevinirim.

Bilgisayardan PUBG Mobile emulatör oynuyorum. Sabit 20 ms alıyorum. Steam üzerinden oyun satın alıp indirdiğim de ise 10-11 MB ile indiriyorum.

Bizim binayada superonile fiber ve Türk Telekom fiber geldi ama ben TurkNet'ten devam fibere geçip.
Ama 500 MB çok iyi 200TL.
bizim bina yeni bina turk telekom'un altyapı onaylarını keyfini vs bekleyene kadar turkcell kendi altyapisini yapti, 45 gündür internet yok bari oraya geciyim niyetindeydim :S

Geri
Yukarı