Superonline akşamları ping sorunu

Pati Fetisisti

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Fotoğrafta gözüktüğü gibi normalde sabit 8 olan pingim akşam saat 9 olduktan sonra stabil olmayan değerler şeklinde 50 ve üzerine çıkıyor gece 2-3 civarı kendine geliyor. Yaklaşık bir haftadır durum böyle. Bir haftadır her gün en az 2 kere müşteri hizmetleri ile konuştum, Superonline sitesinden şikayet oluşturdum, arıza kaydı açtırdım düzelme olmadı. Arıza kaydında binaya gelen hatlarda bir problem olmadığını sorunun bina içi elektrik tesisatında olabileceğini söylediler. Belirli saatler arası bu durumun yaşandığını düşündüğüm için bina içi tesisatlarda bir problem olduğunu düşünmüyorum. Bunun bilerek yapıldığını düşünüyorum. Şikayetvar'a şikayet yazdım, Thh'ye başvurdum. Bu durumda ne yapabilirim? Bu tarz durumlar ile karşılaşan arkadaşlardan yardım istiyorum. Ek olarak sorun daireye özel değil, alt katımda aynı problemi yaşıyor. Bina İstanbul/Küçükçekmece'de florya metrobüs durağına çok yakın bir konumda.

1584642657372.png

Bendeki ping şu anda 14 ve bende Superonline kullanıyorum. Sizin sorununuzu anlamadım :(
Okuduğunu anlayamıyor musun dostum?
Fotoğrafta gözüktüğü gibi normalde sabit 8 olan pingim akşam saat 9 olduktan sonra stabil olmayan değerler şeklinde 50 ve üzerine çıkıyor gece 2-3 civarı kendine geliyor. Yaklaşık bir haftadır durum böyle.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı