Superonline bağlantı kesintisi sorunu

Wifestealer

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar;
Yaşadığım sorun yaklaşık olarak 3 haftadır var. İzmir'de yaşıyorum genel olarak internetim 10 15 dakika boyunca normal çalıştıktan sonra herhangi bir siteye girerken istek gönderiliyor'da kalıyor ve herhangi bir şekilde o siteye erişim sağlayamıyorum. Bu yaşadığım sorunun İzmir'de olduğuna dair söylentiler duymuştum doğru mudur, yoksa benden kaynaklı mı bir sorun var ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar;
Yaşadığım sorun yaklaşık olarak 3 haftadır var. İzmir'de yaşıyorum genel olarak internetim 10 15 dakika boyunca normal çalıştıktan sonra herhangi bir siteye girerken istek gönderiliyor'da kalıyor ve herhangi bir şekilde o siteye erişim sağlayamıyorum. Bu yaşadığım sorunun İzmir'de olduğuna dair söylentiler duymuştum doğru mudur, yoksa benden kaynaklı mı bir sorun var ?

Bazen altyapı çalışması olduğunda internet kesilmesi yada yavaşlaması söz konusu olabiliyor. Eğer farklı bir durum var ise ... Müşteri hizmetlerini araman da fayda var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı