Superonline Bağlantı Sorunu Yaşayan Var mı?

1 haftadır ping sorunu var ve bazen bende de oluyor. [email protected] adresine mail atın direkt sizin ile iletişime geçiyorlar, telefon veya Superonline.net ile uğraşmayın.

Kablolu bağlantı kurduktan sonra sunucuya ait IP adresine ulaşmanızı rica ederim. Bilgisayarınızdan Başlat/Çalıştır/CMD adımlarını izlediğinizde CMD ekranı açılacaktır. Bu ekranda sırasıyla ‘‘ping’’, ‘‘nslookup’’ ve "tracert" yazıp boşluk bıraktıktan sonra sunucuya ait IP adresini yazarak ping değerlerinizi görüntüleyebilirsiniz

Speed test, abone no ve tarih görüntüsünü de eklemeyi unutmayın, mail atarken.

Son düzenleme:
Superonline değil de D-Smart kullanıyorum bir kaç saattir internet aşırı yavaş. Herkeste böyle galiba...

@1982 DNS ile ilgili bütün işlemleri yaptım. Çözüme ulaşamadım.

@261538 Telefon ve site üzerinden bildirim yaptım. Hız testlerinde sorun yok. Sitelere ilk bağlanma işinde sorun çıkıyor. El sıkışma işlemi uzun sürüyor ve çoğunlukla sonuçlanmıyor. Eğer bağlantı sağlanırsa, siteyi düzgünce kullanabiliyorum. Tuhaf bir durum.

Şikayetimden beri, şu an olduğu gibi tam kesintiler oluyor. DNS sunucusu hiç cevap vermiyor. Muhtemelen yarına kadar böyle olacak. Umarım çözebilirim. Servis kalitesi sebebiyle bu servis sağlayıcıyı tercih ediyordum. Pişman olmak üzereyim.

@Taptic Site üzerinden problemimi yazdım şunları yazın deyip, şikayeti kapatmışlardı, telefon ile aradım, sorun yaşadığınızı gördük istiyorsanız Superbox öneririz dediler çıldırmıştım. Daha önce benzer bir problemi arkadaşım [email protected] adresine mail atarak ertesi gün çözdürdü. Buradan sizi aradıklarında siz problem çözüldü diyene kadar geri dönüş alıyorlar. Değerler ile atın siz gene, problemi de yazın onlar baksın bir de.

@Taptic Site üzerinden problemimi yazdım şunları yazın deyip, şikayeti kapatmışlardı, telefon ile aradım, sorun yaşadığınızı gördük istiyorsanız Superbox öneririz dediler çıldırmıştım. Daha önce benzer bir problemi arkadaşım [email protected] adresine mail atarak ertesi gün çözdürdü. Buradan sizi aradıklarında siz problem çözüldü diyene kadar geri dönüş alıyorlar. Değerler ile atın siz gene, problemi de yazın onlar baksın bir de.

Sabaha kadar bekleyeyim o zaman. Dediğiniz adres ve sosyal medya üzerinden şikayetimi dile getiririm olmazsa. Teşekkürler. :)

@1982 DNS ile ilgili bütün işlemleri yaptım. Çözüme ulaşamadım.

@261538 Telefon ve site üzerinden bildirim yaptım. Hız testlerinde sorun yok. Sitelere ilk bağlanma işinde sorun çıkıyor. El sıkışma işlemi uzun sürüyor ve çoğunlukla sonuçlanmıyor. Eğer bağlantı sağlanırsa, siteyi düzgünce kullanabiliyorum. Tuhaf bir durum.
Dostum daha yeni isyerinde bu sıkıntı meydana geldi. El sıkıştırma işlemi hatası diyordu. Nedir bu el sıkıştırma hatası?

@Taptic İşiniz yok ise sabahı beklemeyin. Mail yolladıktan 2 dakika sonra sisteme düşüyor otomatik olarak kayıt açılıyor. Yarına dönüş alırsınız büyük ihtimal hem🙃

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı