SuperOnline Başvuru Süreci

TürkTelekom berbat ise diğerleride aynı olacaktır. Altyapı zaten TürkTelekom'un diğerleri sadece servis sağlayıcı. Ben 10 yıl boyunca TürkTelekom (TTNET) kullandım ve hep memnun kaldım. İlk bağlandığı zamanlar 1Mbps çok değerliydi daha sonra 8'e geçtim daha 16'ya daha sonra VDSL24 kullandım en son Türknet'e geçip 50 Mbps kullanmaya başladım.Hizmetten genel olarak çok memnunum çünkü altyapı iyi. Eğer altyapım kötü olsaydı TTNET kötü derdim Turknet'e geçerdim e o da kötü olacaktı ona da kötü diyecektim.

TürkTelekom berbat ise diğerleride aynı olacaktır. Altyapı zaten TürkTelekom'un diğerleri sadece servis sağlayıcı. Ben 10 yıl boyunca TürkTelekom (TTNET) kullandım ve hep memnun kaldım. İlk bağlandığı zamanlar 1Mbps çok değerliydi daha sonra 8'e geçtim daha 16'ya daha sonra VDSL24 kullandım en son Türknet'e geçip 50 Mbps kullanmaya başladım.Hizmetten genel olarak çok memnunum çünkü altyapı iyi. Eğer altyapım kötü olsaydı TTNET kötü derdim Turknet'e geçerdim e o da kötü olacaktı ona da kötü diyecektim.

Doğru bilgi.

Altyapınız sağlamsa istediğiniz ISS den internet bağlatabilirsiniz, fark eden tek şey aldığınız hizmetin kalitesi(mesela müşteri hizmetleri gibi) olacaktır.

Altyapı kaynaklı bir sıkıntı yaşadağınız sürece muhattabınız Turk Telekom. Diğerleri kablo bağlantılarınızı kontrol ettirip bırakıyorlar.

Kendi deneyimimi aktarayım;

Çok eskiden 2 sene TTnet kullandım ve yüksek faturalar ödeyip rezil bir hizmet aldım. Sözleşmem bittiğinde Superonline'a geçtim, 4 senedir kullanıyorum ve tek bir sıkıntı yaşamadım. Kendim de bir süredir Turkcell çalışanı olduğum için, sözleşmesiz bir kampanya kullanıyorum, şu an için çok cazip.

Sana Türknet'i öneririm. Ara başvurunu yap, kullan. Memnun kalmazsan cayması bedava zaten sözleşmesiz olduğu için.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı