Superonline fiber altyapısına başka ISS'den ikinci hizmet alınır mı?

ibcg1998

Kilopat
Daha fazla  
Halihazırda Superonline fiber internetimiz var. Üst katta ev ahalisi kalabalık, alt kattan da çok iyi çekmiyor. Superonline altyapısında Vodafone fiber almak istiyoruz aynı daire alt kata da. Bununla ilgili bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı hat üzerine ikinci hat alacağını okumamışım. Onda vermezler evet. Ben hat mevcut kullanımda değil sandım pardon.

Halihazırda Superonline fiber internetimiz var. Üst katta ev ahalisi kalabalık, alt kattan da çok iyi çekmiyor. Superonline altyapısında Vodafone fiber almak istiyoruz aynı daire alt kata da. Bununla ilgili bilgisi olan var mı?
Üst kattaki internet hızını yükseltin. Alt kata da üst kattan bir ethernet kablosu çekerek Router yerleştirin. 2 tane hat açmak mümkün olsa bile maddi açıdan mantıklı olmaz.

Üst kattaki internet hızını yükseltin. Alt kata da üst kattan bir ethernet kablosu çekerek router yerleştirin. 2 tane hat açmak mümkün olsa bile maddi açıdan mantıklı olmaz.

Hocam her dairenin bir fiber hakkı oluyor diyorlar. Kalabalık aileyiz Superonline 150 lira 100 Mbps. 99 Mbps Vodafone alacağım 99 lira 15-20 etkileyecek en fazla bir de ailemin yoğun kullanımda ping sorunu yaşamamış olacağım.

Hocam her dairenin bir fiber hakkı oluyor diyorlar. Kalabalık aileyiz Superonline 150 lira 100 Mbps. 99 Mbps Vodafone alacağım 99 lira 15-20 etkileyecek en fazla bir de ailemin yoğun kullanımda ping sorunu yaşamamış olacağım.
Kendileri böyle bir sınır koydularsa ona karışamam. Yoksa bir kablo daha çekip bağlarlar teknik açıdan sorun yok. Bu arada 99Mbps paket 110TL değil miydi ? Yine 99TL olduysa sözleşme sonunda ben de ondan alacağım :D

Kendileri böyle bir sınır koydularsa ona karışamam. Yoksa bir kablo daha çekip bağlarlar teknik açıdan sorun yok. Bu arada 99Mbps paket 110TL değil miydi? Yine 99TL olduysa sözleşme sonunda ben de ondan alacağım :D.

99 TL +7, 90 modem ücreti alıyorlar. Red tarifesi kullanıyorum bununla ilgili indirim sağlıyorlar mı emin değilim hocam. Ama sabit diye biliyorum fiyat.😀

Altyapı Superonline ise 119 liraya 100Mbps paketi mevcut. Vodafone bu hesapla zaten 118 liraya geliyor. Sol almanız daha mantıklı. Bir de 25 Mbps akşam 6 sabah 6 100 Mbps tarifesi var 99 lira onu öneririm.
Vodafone temsilcisi falan yok mu forumda acaba bu konuyla ilgili bilgi sahibi yardımcı olacak?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı