Superonline fiber için geldiler!

Nasıl şişirdiler ?
Ne yani o sitede yazan fiyatlar sonradan artıyor mu ?
Sabit değil mi :(
10 yıldır aynı tas aynı hamam. 100Mbps üzeri paketler bu yıl çıktı. 2021 ile 300-400Mbps paketlerin gelmesi bekleniyor.

Oysa 10 yıl önce bile 1 Gbps verebilirlerdi. Sorunun temel kaynağı aç gözlü firmalar...

10 yıldır aynı tas aynı hamam. 100Mbps üzeri paketler bu yıl çıktı. 2021 ile 300-400MBPS paketlerin gelmesi bekleniyor.

Oysa 10 yıl önce bile 1 Gbps verebilirlerdi. Sorunun temel kaynağı aç gözlü firmalar...

400Mbps'e de 5Mbps veya 10Mbps upload verirlerse ne diyeyim artık...

Afrika ülkeleri bile Türkiye'ye yetişmiş durumda. 400Mbps için 16 Mbps upload tanımlanacak.

Oysa hakkı en az 100 Mbps...
Fransadaki arkadaşım 1 Gbps simetrik internet + Netflix ve dahasına bütün olarak 20 birim para veriyor. Biz 100 Mbps internete en aşağı 85 birim veriyoruz bu ülkede. Adamların 1 verdiğine 20 veriyoruz vermeye de devam edeceğiz.
Orta doğu serverından west serverine geçmek istesek onu da belli sebeplerden yapamıyoruz.. Elimiz kolumuz bağlı.

Son düzenleme:
@Ipares Yıllardır sadece tarife fiyatları arttı diyorum. Düzgün bir şekilde altyapı geliştirilmedi ve istedikleri ücret arttı sadece.
Şu konunun az altında yazana bakar mısınız 😂
Tam SOL Fiber döşerken TT Altyapı Desteğini 100Mbps yapmış 🤣
Şaka gibi ya gülmekten karnım ağrıdı.

TürkNet fiber paketlerine bakayım derken bir şey fark ettim. Başvuru yapılabiliyormuş fiberi için. Ve şu an İzmir ve İstanbul'a getiriyolarmış. TürkNet fibere başvurman daha iyi olur. 85 TL'lik pakette ilk 6 ay 1 Gbps verıyorlar.

@Ulunay @Ipares

Biraz aşağı inince gördüm. Başvuru yeri çıkıyor.

TürkNet fiber paketlerine bakayım derken bir şey fark ettim. Başvuru yapılabiliyormuş fiberi için. Ve şu an İzmir ve İstanbul'a getiriyolarmış. TürkNet fibere başvurman daha iyi olur. 85 TL'lik pakette ilk 6 ay 1 Gbps verıyorlar.

@Ulunay @Ipares

Biraz aşağı inince gördüm. Başvuru yeri çıkıyor.
OOOOO.
Ben başvururum.
@Patrixcs yönetici dayım. Ama kendisi gün içerisinde çok yoğun olduğu için telefonlara bakamıyor.
Kendi üzerimden başvuruyu yapsam sorun çıkar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı