Superonline fiber nasıldır?

Kablonet yok. Türksat Kablonet'e sinirliyim.

Dostum. İmzamı görüyorsundur umarım.
Tüm süreci biliyorum.
Yönetici 2.derece akrabam. Türk Telekom'a olan fiber başvurusunu da onunla birlikte yaptık. Ama Red yedik.
Binada Turkcell kullanan aboneler zaten var. Ama en fazla kullanıcı toplamış firma Vodafone. Listelersek:
1-Vodafone.
2-Türk Telekom/Turkcell.
3-Diğer.
Ayrıca belediyeden alınacak izinler konusunda, sitemizin önündeki parkın yapım yılını 2017'den 2014'e çektik. Siteye doğalgaz'ı bile biz getirttik. Üstelik taşlık yola beton dökülmesi için 1 ay uğraştık. Adamlar beton değil direkt asfalt yol yaptılar. İzin konusundaki tek sorun, izban hattının altından geçen tek kanalizayon kapak tipli kablo hattı Türk Telekom'un. Zaten Superonline'ın Vodafone ile anlaşması var. Altyapı geldiğinde büyük kar ederler. Vodafone adsl/vdsl kullananlar fibere geçince parayı kırarlar. Aynı zamanda bizim sitenin kamera sistemini yapan firma barış iletişim. Onlar da Superonline ile anlaşmalı.

Şimdiki durumu anlattım. Tekrardan görüşünü almak isterim.
Asıl isteğim TürkNet fiber gelmesi. Gigabit fiber. Adamlar 1000MBPS download, 200Mbps upload veriyor. 280TL civarı bir şey. Hayatımda gördüğüm en iyi şey. Ama İzmir'de olduğum için TürkNet fiber bulunmuyor.

Kusura bakma biraz geç cevaplıyorum. İmzanı göremiyorum fakat izin ve altyapı işlerini halledebileceğine inanıyorsan firma ile gerekli görüşmeleri yap tabi ki. TürkNet de fiber için Superonline altyapısını kullanıyor yanlış hatırlamıyorsam. Bu nedenle fiber altyapı geldikten sonra Vodafone, Superonline, TurkNet kafana göre istediğini kullanabilirsin.

Geri
Yukarı