Rehber Superonline Fiber Şifre Öğrenme

Bu konuda Keenetic çok iyi direkt olarak Keenetic modemi Superonline'nin verdiği modeme bağladığınızda içerisinde ki kullanıcı adı ve şifreyi otomatik çekiyor ve keneetic modemi direkt değiştirip kullanabiliyorsun hem de kullanıcı adı ve şifreyide görebiliyorsunuz.

Fark ne oluyor peki HG8245x6 modem kullanmak yerine Keenetic kullansam lan kullaniminda ping dusecek mi?

Fark ne oluyor peki HG8245x6 modem kullanmak yerine Keenetic kullansam lan kullaniminda ping dusecek mi?

Ping tarafında değişen bir şey olmaz fakat Keenetic modemler özelleştirme konusunda birçok imkan sunuyor örnek olarak ben modeme bağladığım disk ile dosyalarıma her yerden erişiyorum ekstra olarak direkt modeme wireguard ile VPN kurulumu yaptım cihazlara göre öncelik tanımlama, mesh sistemi kurdum vs birçok özelliği var.

Aslında Hashcat ile uğraşmaksızın daha kolay bir yol ile bulunabiliyor, zamanında öyle yapmıştım. Vaktim olunca rehberini yapabilirim.

Aslında Hashcat ile uğraşmaksızın daha kolay bir yol ile bulunabiliyor, zamanında öyle yapmıştım. Vaktim olunca rehberini yapabilirim.
daha kolay yolu nedir. paylaşırmısınız..

Deneyiminizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Yani SO ile görüşüp harici ONT cihazı olan bir modemle değiştirdiğimde farklı bir MAC ile internete erişmiş oluyorum değil mi? Benim önceliğim MAC adresimi değiştirmek.

O dedigini yapmiyorlar artik bozuldu mu diyorlar yoksa vermiyorlar Wi-Fi 5 ile Wi-Fi 6 biliyorlar sadece Wi-Fi 6 daysan 5'e gecmek istiyorum deyip ONT'li model soylemen lazim veya 6 Li'ya geciceksen de ayni sekil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…