Superonline fibere geçilmeli midir?

Cloren

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sokagima Turkcell fiber geldi ve 200 MB download paketi basvurayim dedim ama bu gibi fotoğraftaki katı kurallar ile karşilaştim farklı modem kullanamama, router kullanamama 500 upload siniri gibi. Şu anda Türk Telekom VDSL kullanıyorum. Sizce kalmali miyim, yoksa geceyim mi? Upload bana cok az geldi çünkü cok fazla upload kullanıyorum. 500'ü geçme gibi bir şey oluyor mudur? Iyi gunler.

Screenshot_20210830-205922_Samsung Notes.jpg

500 Upload geçilir mi la 1 ayda :D

Bu kuralları firmayı zarara sokmasınlar ya da bir binanın sahibinin kiracılarının hepsine 1 interneti dayatmaması için var.

Bu zamanda kotalı internet almak mantıklı değil bence.

Download 5000GB o yeterli ama upload siniri kotu.
500 upload geçilir mi la 1 ayda :D

Bu kuralları firmayı zarara sokmasınlar ya da bir binanın sahibinin kiracılarının hepsine 1 interneti dayatmaması için var.

Ben yayin yapiyorum ve VDS kullanıyorum bulut islemleri vesaire 500 gecerim bu nedenle nasıl bir şey yapabilirm.
Şu an bana Türk Telekom modem verdi ve ben buna router taktim arkada internet cekmedigi için Superonline'de bu da yok. Çok saçma geldi ama turktelekomun hizi yetmitor o yuzden dusunuyorum.

Pardon ben yanlış anlamışım. 500 download sandım. 500 gb upload aşabileceğin bir sınır değil bence.
Benim sorum su ben yayin yapiyorum video atiyorum + vds kullaniyorum bulut islem yapiyorum yani tamamen upload yapiyorum genelde 500ü aştık diyelim davamı yiyoruz?

Benim sorum su ben yayin yapiyorum video atiyorum + vds kullaniyorum bulut islem yapiyorum yani tamamen upload yapiyorum genelde 500ü aştık diyelim davamı yiyoruz?
Sözleşmede geçiyor olmalı o madde. Eskiden hızlar düşüyordu ama şimdi ne olur bilmiyorum. Daha fazla fatura da gelebilir. Mesala ben türknet üzerinden kullandığım internet miktarını görebiliyorum. Türk telekomun öyle bir uygulaması varsa bak ne kadar kullandığını ordan görebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı