Superonline FTTH vs TurkNet FTTH

Elassar

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba. Binada hem Superonline hem Türk Telekom FTTH altyapısı var. Açıkçası Türk Telekom'u pek düşünmüyorum önceki tecrübelerimden dolayı. Ama FTTH'ta nasıldır bilmiyorum.
Superonline için genelde müşteri hizmetleri ve ekipleri ilgili olarak bahsediliyor bu doğru mu?
Çünkü benim önceliğim indirme hızından ziyade bir sorun olduğunda kolay bir şekilde çözülmesi ve beni bıktırtmaması. Ve tabii bir de düşük ping.
TurkNet, altyapımı sorguladığımda 100 Mbps hız verebiliyor. Buna karşılık Superonline'dan 35 ya da 50 Mbps'lik paketi alacağım.
Ancak TurkNet bir sorun olduğunda ilgilenme olarak, ping olarak nasıl bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Uzun süredir TT üzerinden TurkNet FTTH kullanıyorum. Ping konusunda ciddi bir sorun yaşamadım.

Müşteri hizmetleri konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz ya uygulama üzerinden kayıt açmanız lazım ya da DH forumda bulunan yetkiliye mesaj atmanız lazım. Bu sizin için önemliyse SOL daha ağır basacaktır.

Açıkçası her seferinde DH forumundaki kişiye mesaj atma işi can sıkıcı biraz. Sen ciddi bir sıkıntı yaşadın mı hiç?

Superonline'daki modem değiştirememe olayı büyük sıkıntı. Yeni verdikleri Wi-Fi 6 modemler nispeten daha iyi olsalar da yeterli gelir mi bir düşünmek lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı