Rehber Superonline HG255s Fiber şifresi öğrenme

Merhaba,
Modemin HG8245x6-10 ve WAN çıkışı yok. WAN çıkışı olmayan modemlere nasıl bir çare var?

Merhaba,

Modemim HG8245X6-10 Model Huawei ve WAN çıkışı yok. WAN çıkışı olmadan nasıl olur bu işlem?

Son düzenleme:

Öncelikle rehber için şimdiden teşekkür ederim. Resimdeki hatayı aldığım için diğer adımlara geçemedim çözümü nedir?

Öncelikle rehber için şimdiden teşekkür ederim. Resimdeki hatayı aldığım için diğer adımlara geçemedim çözümü nedir?
Sorunumun sebebi antivirüs programımın engellemesiymiş. Antivirüs programımı silerek çözüme ulaştım.

Son düzenleme:
Merhaba hocam şifreyi öğrendim fakat doğru olduğundan şüpheliyim. Sondaki komutu yazar yazmaz şifreyi gösterdi ve bu şifre 7 basamaklı bir şifre fakat modem arayüzünden baktığım zaman şifrenin 8 basamaklı olduğunu görüyorum. Böyle olması normal mi yoksa bir yanlışlık mı var acaba? Ayrıca 5 dakika bekledim sürekli aynı şifreyi gösterdi. Elimde başka bir modem olmadığından deneyemiyorum da şu an. Ha şunu da söylemeyi unutmuşum modem Huawei HG255S.

Son düzenleme:
Benim modemim ZTE H3600 ve bu modemde 7 basamaklı şifreye ulaşmıştım. Şifreyi başka bir modemde deneyerek kurulum yaptığımda internet kısmı sorunsuz çalıştı fakat Turkcell ip tv hizmetim çalışmadı.

ben yapamadım yardımcı olabilecek varmı???

Bana da yardımcı olabilir misiniz?

yaptım ama olmadı yardımcı olabilirmisinz

Son düzenleme:
Ben şifreyi yeni aldığım ASUS DSL-AX82U modeme giriyorum ama olmuyor. Superonline modemin arayüzündeki şifre 6 haneli görünüyor ama bulduğumuz şifre 7 haneli?

Aynı modemi kullanıyormuşuz sadece şifreyi mi girdin yoksa kullanıcı adı ve mac adresini de yazdın mı? Bir de hangi modemi kullanıyorsun?

Tp link modemin mobil uygulaması üzerinden kurulum yapmıştım. Kullanıcı adı ve şifre yeterli olmuştu. Tv plus hizmeti çalışmadığı için tp link kullanmıyorum fakat internet hizmetim çalışmıştı. Modem archer serisinden olması gerekiyor. Modemi kaldırdığım için tam model ismini hatırlamıyorum ama tp linkin ürünleri çok farklılık içermiyor eğer güncel bir ürünse...

Hocam yıllar sonra bu postu gördüm bu yorum sayesinde çok basit şekilde kullanıcı şifremi öğrenmiş oldum. Çok teşekkür ederim çok minnettarım.

Yazdığım konu tamamen bu kişinin yaptığı video üzerine zaten, dosyaların sahibi de bu kişi. Ben sadece yapılan işlemleri yazılı hale getirdim daha fazla kişiye ulaşması adına.

Konu artık güncel değildir. Konudaki yöntemi paylaşan kişinin daha güncel bir videosu var. Lütfen bu videoyu takip ederek şifreyi öğrenmeyi deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İntenetten aratınca buldum. ZTE 3600 modemde çalışıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…