Turkcell SuperOnline Huawei HG 255s WAN/Fiber kullanıcı adı ve şifre öğrenme

Ben de benzeri bir durum yaşamıştım. Google Chrome ile textbox'a öğeyi denetle dedikten sonra "password" kısmını "text" ile değiştirerek görmüştüm. Az da olsa HTML bilmenin faydaları. :D

MixBrain şimdi bunu biz bilmiyor muyuz? Neden direkt cevabı yazmıyoruz ? :) Şimdi adam komşunun hattından kaçak hat ayırıp kendine modem aldıysa ve kendi modemine girerse ne yapmış oluyorsun?
Yada birinin bilgisayarına girmiş misafirliğe gitmiş diyelim yada net kafeye. Modem şifresini biliyor ama kullanıcı bilgilerini alıp adama borç takmaya çalışırsa veya çalışıyorsa ne olacak?
Şimdi bu soruyu soranlar altta öyle bir planımız yok derler ama inanır mıyım, tabi ki hayır.

Ben de benzeri bir durum yaşamıştım. Google Chrome ile textbox'a öğeyi denetle dedikten sonra "password" kısmını "text" ile değiştirerek görmüştüm. Az da olsa HTML bilmenin faydaları. :D
Bu güncel Huawei modemlerde fixlendi. Artık bu yol çalışmıyor, hatırlatalım.

Asım yine de kaldır. Onda kaldırılabilir ama onca güncelleme almayan model var. Ayrıca tarayıcıdan kaynaklı o durum kolayca erişilebilir yine de ama ben bildiğim için güvenlik açıklarını yazmıyorum gerekli olmadıkça.

şu an password'u text ile değiştiğimizde şifre yine de yıldız olarak görünüyor.

asteriks'te işe yaramıyor. wireshark vs. hiç bir şekilde şifre alınamıyor. Bilen varsa paylaşır ise sevinirim

Teşekkürler...

Az önce keşfettiğim yöntem hg253s marka modellerden wan şifresine erişim sağlamak mümkün
OneDrive aşağıdaki linkten v23 olan versiyonunu öncelikle indirin sonra downgrade router ara yüzünden downgrade yapmanız gerecek ama mutlaka ama mutlaka lan kablosu ile yapın wifi üzerinden olmuyor 3 kere denedim.Son olarak aygıtın yazılımını doğrulayın yani downgrade ettiğinizden emi olun.Buradan sonrası çok basit chrome ve diğer arayüzlerden geliştirici modda password kısmına text yazın şifre mutlaka rakamlardan oluşmalı yoksa bir yerde bir hata yaptınız demektir.

Bu yöntemle alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı