Superonline Hız Sorunu

HeNiX

Kilopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Superonline fiber kullanıcısıyım son günlerde bilgisayarımda internet hızında problem yaşıyorum. Telefonumda 19.6 Mbps download, 19.5 Mbps upload alırken bilgisayarımda 2.5 Mbps download, 8 Mbps upload alıyorum. Sorun neden kaynaklanıyordur? Hız testi olarak iki cihazda da ookla hız testini kullandım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Superbox kullanıyorum 160 civarı bir fiyat veriyorum, 40 Mbps indirme 20 upload alan internet 10 upload 5 Mbps alıyor artık normal hocam. Şuan millet internete yüklendikçe yükleniyor doğal olarak trafik artıyor pandemi yüzünden insanlar evde genelde internette vakit geçiriyorlar, hayat normale dönmeye başlarsa mutlaka hız artacaktır.

Corona sebebi ile ben de dahil bir çok kişide var bu problem.Aradığımda corona virüsü sebebi ile insanlarin internete çok yüklenmesindsn dolayi oluyormuş her aradiğimda ayni seyi söylüyorlar.

Superbox kullanıyorum 160 civarı bir fiyat veriyorum, 40 Mbps indirme 20 upload alan internet 10 upload 5 Mbps alıyor artık normal hocam. Şuan millet internete yüklendikçe yükleniyor doğal olarak trafik artıyor pandemi yüzünden insanlar evde genelde internette vakit geçiriyorlar, hayat normale dönmeye başlarsa mutlaka hız artacaktır.
Anladım ama sizce neden bilgisayarımda çok daha düşük bir hız alıyorum telefonuma göre?

Geri
Yukarı