Superonline internet değerleri nasıl olmalı?

omruK

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

İnternet hızımın (özellikle upload) normal olmadığını düşünüyorum, sizce normal mi?

Superonline 8 Mbps kullanıyorum. Aldığım değerler:

internet.PNG

Wi-Fi üzerinden alınan değerler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

İnternet hızımın (özellikle upload) normal olmadığını düşünüyorum, sizce normal mi?

Eki Görüntüle 1122267

Süperonline hep öyle yapıyor. Mesela benim tarifem 8 Mbps iken 6 Mbps, şu anda 12 Mbps fakat 10 Mbps veriyorlar. Ben uğraşmak istemedim fakat bence bir sen sor neden bu böyle diye.

Merhaba,

Eki Görüntüle 1122267

TurkNet üzerinden altyapını sorgula ben sorguladım 72 Mbps verıyorlar şu an Superonline kullanıyorum 4 5 ay sonra tahhadüt bitiyor bitince TurkNet'e geçeceğim.

ADSL kullanıyorum.

Normal olduğunu söylüyorlar. Ethernet üzerinden daha iyi değerler alırım büyük ihtimalle.
Ethernet ile bir alakası yok kankam. Bu tamamen Süperonline'ın yaptığı karaktersizlik. Yani senin çözülebileceğin bir şey olduğunu sanmıyorum. Hatta şöyle söyleyeyim. Tarifem 8 Mbps iken sormuştuk "Neden bu 6 Mbps." diye, bize alt yapınız bu kadar destekliyor dediler. Şu anda 10 Mbps kullanıyorum ama. :)

2-3 ay önce altyapım VDSL oldu. Daha önce ADSL'di. Upload değerlerim bundan daha kötüydü. Yani altyapın ADSL ise normal. Turk Telekom kullanıyorum bu arada.

TurkNet üzerinden altyapını sorgula ben sorguladım 72 Mbps verıyorlar şu an Superonline kullanıyorum 4 5 ay sonra tahhadüt bitiyor bitince TurkNet'e geçeceğim.
Bana da TurkNet 35mbps sağlıyor. Geçmeyi düşünüyorum.
2-3 ay önce altyapım VDSL oldu. Daha önce ADSL'di. Upload değerlerim bundan daha kötüydü. Yani altyapın ADSL ise normal.
Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı