Superonline internet hızı nasıl?

durmus eren

Decapat
Yer
Seyhan/Adana
Daha fazla  
Öncelikle TurkNet'i aradım bana 140TL'ye çok iyi paket teklif ettiler ama uydusuz televizyon uydusu yok Superonline ile iletişime geçtim aynı paketi teklif etti uydulu sizlere sorum TurkNet mi daha iyi yoksa Superonline mi? Oyunlarda 40ms geçmesin yeter benim için indirme hızı yüksek olsun. Aslında TurkNet alıp sonra uydu alabilirim ama çok sıkıntılı iş.

Öncelikle TurkNet'i aradım bana 140TL'ye çok iyi paket teklif ettiler ama uydusuz televizyon uydusu yok Superonline ile iletişime geçtim aynı paketi teklif etti uydulu sizlere sorum TurkNet mi daha iyi yoksa Superonline mi? Oyunlarda 40ms geçmesin yeter benim için indirme hızı yüksek olsun. Aslında TurkNet alıp sonra uydu alabilirim ama çok sıkıntılı iş.
Eğer turknet altyapınız varsa kesinlikle turknet ama eğer altyapı yoksa Turkcell.

merhabalar hocam turkcell fıber kullanıyordum ara ara kopmalar, hız cok sıklıkla drop yemelerı falan vardı ve musterı temsılcılerını aramaktan artık numaram kayıtlıdır herhalde ama dedım kı herkes vazgecılmez degıldır dıyıp turknete gectım suan keyıfler gıcır yuksek hıza sahıp ve uzmuyor artık benı 😆

Ben çok memnunum kesinti vb. şeyler hiç olmuyor biz TV+ istemedik ayda bir arıyorlar. TV+ ister misiniz diye. 100 Mbps download 10 Mbps upload var pakette. Değerler aşağıdaki gibi. Bu paket aylık ya 129 TL ya da 139 TL idi.

1652601602066.png

TurkNet'in müşteri hizmetleri sıkıntı olabiliyor. Ama kesinlikle altyapı varsa TurkNet tercih edilmeli.

Eğer TurkNet altyapınız varsa kesinlikle TurkNet ama eğer altyapı yoksa Turkcell.

Taşınacağımız apartmanda TurkNet var yine de sorayim dedim sizlere.
Ben çok memnunum kesinti vb. şeyler hiç olmuyor biz TV+ istemedik ayda bir arıyorlar. TV+ ister misiniz diye. 100 Mbps download 10 Mbps upload var pakette. Değerler aşağıdaki gibi. Bu paket aylık ya 129 TL ya da 139 TL idi.

Eki Görüntüle 1388336

TurkNet mı Superonline mi bu?

Yine söylüyorum söyliyeceğim her sokakda aynı performansı alamazsın.
Neye göre Turkcell'ya da TurkNet.
Komşulardan öğreneceksin sağlıklı olanı.
Sizin sokakta Turkcell iyi olmayabilir.

Geri
Yukarı