Superonline internet iyi mi?

Hocam Superonline taahhütsüz kullanıyorum 25Mbps telefonda ölçünce 22 23 Mbps çıkıyor upload 6Mbps falan ben şu anlık memnunum ama TurkNet altyapınız var ise TurkNet alın derim.

SuperOnline 35 Mbps internet kullanıyorum şu an, hız sonuçları şu şekilde gözüküyor az önce yaptığım testlerde, speedtest.net ile turkcell.com.tr sitesinden yaptığım sonuçlar şu şekilde.

1688320699371.png

1688320710414.png

Ama değiştirmeyi düşünüyoruz, fatura 300-400 arası geliyor, yanlış hatırlamıyorsam en son 370 TL civarları gelmişti.

Ama belki ilkez abonelik vb. şeyler için uygun bir fiyatlı bir şeyler olabilir.

Superonline 35 Mbps internet kullanıyorum şu an, hız sonuçları şu şekilde gözüküyor az önce yaptığım testlerde, speedtest.net ile turkcell.com.tr sitesinden yaptığım sonuçlar şu şekilde.

Eki Görüntüle 1844989

Eki Görüntüle 1844990

Ama değiştirmeyi düşünüyoruz, fatura 300-400 arası geliyor, yanlış hatırlamıyorsam en son 370 TL civarları gelmişti.

Ama belki ilkez abonelik vb. şeyler için uygun bir fiyatlı bir şeyler olabilir.

Hocam burada 50 Mbps 260 falan nasıl size 370 geliyor? Superonline Fiber Süper Paket

Hocam burada 50 Mbps 260 falan nasıl size 370 geliyor? Superonline Fiber Süper Paket

Bilmiyorum hocam, yıllık diye biliyorum. (Düzenleme, şeyi unutmuşum, yanında TV Plus ile alınmıştı sanırsam, ondan olabilir belki.) İnterneti alan ben olmadığım için tam bilgi veremeyebilirim. Kullanım açısından, genel olarak bir sorunla karşılaştığımı hatırlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı