Superonline iyi mi?

AresSenseii

Hectopat
Merhaba, 1.5 senedir TurkNet kullanıyorum ve aşırı memnunum. Son gelen zamdan sonra TurkNet faturası 250TL oldu. Superonline geçersem 50 TL fark ile 1000 MB download alabilirim. Superonline kullanan arkadaşlar beni aydınlatırsa sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Merhaba, 1.5 senedir TurkNet kullanıyorum ve aşırı memnunum. Son gelen zamdan sonra TurkNet faturası 250TL oldu. Superonline geçersem 50 TL fark ile 1000 MB download alabilirim. Superonline kullanan arkadaşlar meni aydınlatırsa sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Turkcell Superonline 12 Mbps kullanıyoruz fiyatı 110 TL'den 140 TL oldu diye babamdan duydum. Pek önermiyorum. Belki daha avantajlı Mbps uygun paket + konumunuzda Turkcell Superonline altyapı varsa o zaman alınabilir.

Merhaba, 1.5 senedir TurkNet kullanıyorum ve aşırı memnunum. Son gelen zamdan sonra TurkNet faturası 250TL oldu. Superonline geçersem 50 TL fark ile 1000 MB download alabilirim. Superonline kullanan arkadaşlar beni aydınlatırsa sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.
Merhaba. Galiba taahhütsüz paket için konuşuyorsunuz, açıkçası o paketi tavsiye etmem. Sonuçta bu şirket taahhüt yüzünden yeterince kar edemediklerinden yakınan bir CEO’ya sahip…

Bu arada ben şu pakete geçmeyi düşünüyorum, Netspeed bu aralar beni üzüyor…

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı