Superonline internet kesintisi

İntel ARC

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
YOK
Merhabalar. 6 yıldır Superonline kullanıyoruz ve son 8 aydır çok fazla internet sorunu var özellikle masaüstü bilgisayarından 10 dakikada bir gidiyor en az 9 kere aradım müşteri hizmetlerini fakat hepsi hiçbir işe yaramadı. En sonunda geldiler internete bir şeyler yaptılar (tam olarak ne yaptıklarını bilmiyorum) internet çok daha kötü oldu en azından internet birazcık daha iyiydi fakat şimdi çok daha kötü altyapı da olabilir sorun bilmiyorum ama sorunu cevaplarsanız çok memnun olurum.

Kullandığınız altyapı nedir?
Modem Marka Model nedir?
Wi-Fi mı Ethernet ile mi bağlanıyorsunuz?
Kullandığınız bilgisayarın donanım özellikleri nedir? (bilgisayarı donduğu için servis sağlayıcısına küfreden 10 kişi ile karşılaştım.)

Bilgisayarım 2 GB RAM GT 710 2 GB Intel Pentium'e 2140 Windows 7 internet olarak da Wi-Fi kullanıyorum modem turkcellsüper Online altyapıyı ne yazık ki bilmiyorum.

Bilgisayarım 2 GB RAM GT 710 2 GB Intel Pentium'e 2140 Windows 7 internet olarak da Wi-Fi kullanıyorum modem turkcellsüper Online altyapıyı ne yazık ki bilmiyorum.

Wi-Fi ile bir hız testi sonra kablo ile bağlanarak bir hız testi daha yapın.
Turkcell Süper Online adın da bir modem markası yoktur. Süper Online kendi marka yazısını modellerin üzerine bastırıyorlar. Modemin araka yüzün de marka model bilgisi mevcuttur.
Alt yapınızı bu sayfalardan kontrol ediniz:

Yeni konular

Geri
Yukarı