Superonline internete farklı router bağlanır mı?

Evet içeriden 4 katlı 400 metrekare.
Sizin durumunuz umutsuz vaka. Ama bu superonlinenin verdiği gül gibi modeme wifi performansı iyi değil demek için bir sebep değil. Çünkü Benim 200 metrekare evin tam ortasında ve evin diğer ucundan aldığım wifi hızını size gösterdim. Modem kötü değil demek ki.

Sizin durumunuz umutsuz vaka. Ama bu superonlinenin verdiği gül gibi modeme wifi performansı iyi değil demek için bir sebep değil. Çünkü Benim 200 metrekare evin tam ortasında ve evin diğer ucundan aldığım wifi hızını size gösterdim. Modem kötü değil demek ki.
Daha iyi bir çözüm öneriniz olmadığına göre haksız çıktınız.

Daha iyi bir çözüm öneriniz olmadığına göre haksız çıktınız.
Senin derdin benim derdim değil ki. Sonuçta ben söylediklerimde haklıyım ve benim söylediklerimle ilgili hiç bir bilgiye sahip olmadığınız halde konuşuyorsunuz. Hamza gidipte başka bir modeme para verme, gördüğün gibi seninle aynı modemi kullanıyorum ve wifi hız değerlerim çok iyi. Hatta superonlinenin verdiği modemin wifi performansı iyi değil deyip gidip modem alıp, router ile kullananlarınkinden bile çok çok daha iyi.

Senin derdin benim derdim değil ki. Sonuçta ben söylediklerimde haklıyım ve benim söylediklerimle ilgili hiç bir bilgiye sahip olmadığınız halde konuşuyorsunuz. Hamza gidipte başka bir modeme para verme, gördüğün gibi seninle aynı modemi kullanıyorum ve wifi hız değerlerim çok iyi. Hatta superonlinenin verdiği modemin wifi performansı iyi değil deyip gidip modem alıp, router ile kullananlarınkinden bile çok çok daha iyi.
Hamza zaten konuyu superonline modeminden memnun olmadığı için açtı, belli ki sizin evin duvarları kağıttan yapılma bu yüzden iyi çekiyor.

Şimdi de söyleyecek şeyiniz kalmadığı için boş boş şeyler yazmaya başladınız, haksız olmayı kabullenmek bu kadar zor mu?
Sizin dediniz sizin evin duvarları kağıttan. Bu şekilde boş boş yazdığınız için ben de boş yazdım. Normal değil mi? 🤣 Ama şöyle bir gerçek var o modeme boşa para vermişsiniz, superonline modem gayet iyi. zaten size göstermiştim, sizin wifi hızınızdan daha iyi hız alıyorum.

Arkadaşlar şöyle bir düşündüm, sırf Wi-Fi alanını arttırmak için routere gerek yok diye düşünüyorum. Menzil arttırıcılar iş görür mü? Veya 700 civarı başka bir router öneriniz var mı?

Arkadaşlar routere bir kablo ile başka bir router bağlayarak sorunumu çözdüm, olmaz olmaz demeyin, çokta güzel oluyormuş. Bana lafta değilde doğru düzgün yardım edenlere teşekkür ediyorum, onlar kendilerini biliyorlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı