Superonline router kullanımı yasak mı?

Axii

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Freelancer Filmmaker
Selam, internetimi Turkcell 100Mbps'ye terfi edecektim fakat taahhütnameyi okuyunca ekteki gibi bir madde olduğunu fark ettim. Şimdi router kullanmam yasak mı oluyor? Ve internet sınırsız yazıyor burada 5TB indirme ve 500GB yükleme limiti yazıyor. Ben YouTube ve Twitch üzerinden 4K yayın ve videolar yapmak istiyorum. Dolayısıyla bu 500GB limiti geçme ihtimalim var, geçersem sıkıntı olur mu? Ayrıyeten sinyal güçlendirici ve router gibi şeyler yasak mı? Ek olarak internette Vodafone'nin taahhütname'sini bulamadım. Vodafone'da böyle bir saçmalık var mı? Yoksa direk Vodafone alacağım. 14 iş günü beklemeyi göze alıp.

asfdafs.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Router konusunda "ticari amaçla" yazıyor dolayısıyla sen evdeki diğer odaya kendin için kullanacaksan bir problem yaşamazsın.
4K Yayın ve YouTube içeriği üretmek Türkiye'deki internetle imkansız gibi bir şey.
Ben fiber internet kullanmaktayım. Turkcell bana bir modem kiralattı ve başka bir modemi kullanmama izin verilmiyorlar bunun da sebebinin güvenlik olduğunu söylüyorlar.
Aldığın paketin upload değerleri ne kadar da 4K yayın yapmaya karar verdin gerçekten merak ettim.
Ürettiğin 4K içeriği YouTube üzerinde kaç kişi 4K olarak izleyebilecek orası da ayrı bir muamma.

Geri
Yukarı