Superonline iptal edildiği anda hemen başka internete geçilir mi?

Okan_7

Yoctopat
Superonline'ı erken kapattırınca farkı ödedikten ve modemlerini teslim ettikten sonra beklemeden başka internete geçilebilir mi? Superonline altyapısından hizmet veren yerlere? Apartmandan daireye gelen fiber kablo duracak sonuçta, gelen kişiler hemen takar gider ama hemen geçilebilir mi onu sormak istedim.

Superonline'ı erken kapattırınca farkı ödedikten ve modemlerini teslim ettikten sonra beklemeden başka internete geçilebilir mi? Superonline altyapısından hizmet veren yerlere? Apartmandan daireye gelen fiber kablo duracak sonuçta, gelen kişiler hemen takar gider ama hemen geçilebilir mi onu sormak istedim.

Ben olsam diğerini bağlatmadan geçmezdim çünkü port dolu derler.

Hocam port bekleyen başka kişiler vardır eğer iptal ederseniz sizin portu sıraya alınann kişiye veriyorlar.
Ama iptal etmeden geçmem mümkün değil. İptal ettirdiğim anda hemen yeni yerde işlemleri başlatsam?

Bir tanıdığımız yakında oturuyor, iptal ettirip sanırım Vodafone geçmişti ve sıkıntı olmamıştı.

Ama iptal etmeden geçmem mümkün değil. İptal ettirdiğim anda hemen yeni yerde işlemleri başlatsam?

Bir tanıdığımız yakında oturuyor, iptal ettirip sanırım Vodafone geçmişti ve sıkıntı olmamıştı.

Kendim yaşadığım olay hocam ama Telekom da amcam olmasa hiçbir şey yapmayacaklardı. Öyle malak gibi beklerdim:)

Kendim yaşadığım olay hocam ama Telekom da amcam olmasa hiçbir şey yapmayacaklardı. Öyle malak gibi beklerdim:)
O zaman bu olası kötü durumda ne oluyor? Sadece fiber mi kullanamıyoruz? Yoksa fiber olmadan bu 16mbps hız ile rastgele yerlere geçebiliyor muyuz?

Yani tanıdığımıza güvenerek sanırım yapacağım bu işi bakalım ne olacak :D

Bir de bu dediğin olay sadece İstanbul gibi yerlerde mi oluyor kalabalıktan dolayı, bilmediğim için soruyorum?

O zaman bu olası kötü durumda ne oluyor? Sadece fiber mi kullanamıyoruz? Yoksa fiber olmadan bu 16Mbps hız ile rastgele yerlere geçebiliyor muyuz?

Yani tanıdığımıza güvenerek sanırım yapacağım bu işi bakalım ne olacak :D

Bir de bu dediğin olay sadece İstanbul gibi yerlerde mi oluyor kalabalıktan dolayı, bilmediğim için soruyorum?

Fiberle ilgisi yok. Tamamen sokağın yoğunluguna göre değişiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı